2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه خیلی سفته میترسم فشار ب شکمم و نینی بیاد بعد تو خوابم میبندینش؟

ن سفت نیست .... دست خودته ک محکم ببندی یانه‌

. از داروخونه برو شکم بند مخصوص خانمای باردار بگیر. ن هروقت راه میرم یا بخوام سرپا وایسم میبندم.

زندگی با یاد خدا زیباست💖
2731
دارم ولی من استراحت مطلقم فایده نداره واسه مواقعی ک همش خوابم

پس درد پهلوهات بخاطر همینم میتونه باشه... چون همش حالت دراز کشی بدنت حالت کوفتگی پیدا کرده‌ دیدی ادم زیاد دراز میکشه کمر و پهلوش درد میگیره. سعی کن فقط اروم ماساژ بدی

زندگی با یاد خدا زیباست💖
پس درد پهلوهات بخاطر همینم میتونه باشه... چون همش حالت دراز کشی بدنت حالت کوفتگی پیدا کرده‌ دیدی ادم ...

دیشب دو قدم تا دکتر رفتم برگشتنی داغون شدم بدبختی اینه بچه ها تو پهلوهامن ب پهلو میخابم انگار میخان له بشن کلافم 

دیشب دو قدم تا دکتر رفتم برگشتنی داغون شدم بدبختی اینه بچه ها تو پهلوهامن ب پهلو میخابم انگار میخان ...

ای جان دوقلو داری😍

نگران نباش خود خدا مراقبشون هست استرس بخودت نده... انشالله ک بسلامتی زایمان کنی

زندگی با یاد خدا زیباست💖
ای جان دوقلو داری😍 نگران نباش خود خدا مراقبشون هست استرس بخودت نده... انشالله ک بسلامتی زایمان کنی

دیگه از دیشب نفس ندارم تحمل ندارم ک درد بکشم میترسم دردام بد باشن 

مثل بچه ها فقط گریه میکنم 

دیگه از دیشب نفس ندارم تحمل ندارم ک درد بکشم میترسم دردام بد باشن  مثل بچه ها فقط گریه میکنم&n ...

ن انشالهه ک چیزی نیس. واسه اینکه خیالت راحت شه ب دکترت یا بیمارستانی ک میخوای زایمان کنی بزنگ

زندگی با یاد خدا زیباست💖
ن انشالهه ک چیزی نیس. واسه اینکه خیالت راحت شه ب دکترت یا بیمارستانی ک میخوای زایمان کنی بزنگ

دکتر میگه همه این دردا رو دارن یکی سطح تحملش پایینه یکی بالا؛؛؛ولی این دردی نیست کسی بتونه تحملش کنه من از دیشب هی بیشتر داره میشه