2737
2734
فکر نمیکنم اما کلا ارایش زیاد خوب نیست پوست را خراب میکنه یک ارایش ملایم خوبه اونم نه هر روز فکر کنم نباید هر روز کرم پورد استفاده کرد اما میشه یک روز گونه و رز لب ملایم زد این نظر منه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
از کجا میخوای مطمئن شی گیاهیه همه اینها که میگن ومی نویسن الکیه من یکی از دوستهای نزدیکم تو اداره استانداره قسم میخوره تو این 12 سال کارش تا حالا یه لوازم ارایشیه گیاهی ندیده میگه ممکنه توش مواد گیاهی هم دشاته باشه ولی شک نکن شیمیای هم داره.کلا اگه برای استفاده روزانه میخوای فکر کنم پنکک سبکتره یا از این ضدافتابهای رنگی بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه مامان سارا جون من هر روز میرم سر کار و پوستم گندمی است و چرب ولی نمیدونم باید چی بزنم که هم سلامتی پوستم تامین بشه هم رنگ پوستمو روشن و صورتمو صاف نشون بده
برای همین دارم دنبال راه حلی میگردم که این مشکلم حل بشه
2731
خیلی تبلیغ در مورد کرمهای گیاهی میکنن یک فروشنده از مارک اوتی یک کرم پودر بهم داد و گفت مخصوص خانمهای شاغله و همه نوع ویتامین هم توش هست ولی من از استفاده کرم پودر میترسم چون پوستمو خراب کنه
ضد آفتابهای رنگی هم بعضی ها میگن لک میاره ولی نمیدونم واقعا درسته یا نه
خواهر من یک دوره ضد آفتاب اون زد هم پوستشو چروک کرد هم لک آورد
هلیا جان من یک جار ا سراغ دارم که میتونه راهنمایی کنه یک دارو گیاهی است خواستی تلفنشو میدم من به کارش ایمان دارم و مطمئنم
نی نی پانی میتونی ضد افتاب رنگ پوست بزنی من خودم بیشتر وقتا اونا میزنم خیلی کم کرم پورد میزنم

دارو گیاهی حمیدی
88969567
ساعت کارش صبحا از 10 تا 1
عصر از 5 تا 7
خ ولیعصر خ زرتشت غربی روبروی مجتمع کیان دارو گیاهی حمیدی
موبایل دکتر حمیدی
09121372723
مطمئن باش ضرر نمیکنی
من خودم صورتم جوش میزد همه جا رفتم هزارتا کرم گرون گرفتم اما حل نشد تا اینکه اینجا را پیدا کردم باور کن الان جوش نمیزنم یا اگه بزنم خیلی کمه و مثل قبل نیست من که به بیشتر دوستام اینجا را معرفی میکنم همه نتیجه هم میگیرن این اقای دکتر دکترای دارو سازی داره ولی سالهاست گیاهی کار میکنه به همین خاطر قابل اطمینانه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
نی نی پانی تو هم نیتونی بری یا تلفنی مشاوره کنی
2740
عزیزم لوازم ارایشی بورژوا نسبت به لوازم ارایشی دیگه سبکترند یه مدل کرم پودرش هست که حالت چربی به پوست نمیده خیلی هم سبکه اگر دوست داری عکسشو واست میزارم
ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است ......... جز احوالم
در ضمن قیمت کرم ها و دیگر دارو گیاهی این اقا نسبت به بقیه جاها ارزونتر است من اگه خودم جواب نگرفته بودم توصیه نمیکردم برای لاغری چاقی کرم دست و صورت شامپو و...خلاصه همه چی من میرم از اینجا میگیرم
اره عزیزم میتونی ساعتهای مغازه یا با موبایلشون تماس بگیری