2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1959364 بازدید | 86256 پست
الی جون یه ساندویج هم دارم مثل مواد روی نان پیتزا درست میکنم یعنی سوسیس و ژامبون و زیتون و خیار شور و گاهی سیب زمینی سرخ شده و ....... میریزم داخل ماهی تابه و بعدش هم روش پنیر پیتزا میریزم و بعد هم داخل نون باگت میزارم با گوجه و کاهو می خوریم
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
دکتر بودم تا الان خاله ها نی نی خوب بود خدا رو شکر قلبش و گوش کرد تاپ تاپ تاپ وزنم هم گفت دیگه حتی یک گرم نه اضافه نه کم نباید بشی تا 20 مرداد روز تولد نی نی بلههههههههههه گفت اون روز برم برای بدنیا اومدن نی نی نامه هم بهم داد.گفت اگر زودتر دردت گرفت با همین نامه برو بیمارستان.ساعت 5 صبح
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برم یک کمی استراحت کنم میام ببینمتون
2731
نه هنوز بچم اسم نداره خخخخخ
من میرم یک کم استراحت عزیزم انگار کوه کندم ببخشید
2740
دستور پخت پیتزا تابه ای اول خمیرشو میگم.یه دونه تخم مرغو خوب هم میزنی بعد یک استکان شیر اضافه می کنی کمی نمک برای طمعش و بعدش هم ارد میزنیم به اندازه ای که مثل ماست بشه.اگه تعدادتون زیاد بود موادو 2 برابر کنین.این شد 5 دقیقه تابه نچسبو داغ کنین بعد کمی روغن ته ظرف بریزین زیرشو کم کنین.بعد خمیرو به تمام سطح یکنواخت پخش کنین بعد مایه ی پیتزا ( شامل چرخ کرده و قارچ و فلفل دلمه ای و کالباس و ذرت و گوجه فرنگی و هرچی که خواستین با اویشن و زردچوبه و نمک ) روی خمیر پخش کنین پنیر پیتزا بزنیم درشو بزارین تا پنیر اب بشه.نیم ساعته اماده هست. کلا یه ساعت بیشتر طول نمیکشه.