2733
2734

تو این قسمت این شرطی که تجنگی برای بخشش گذاشته چی بوده من متوجه نشدم. اون آقا افغانیه قراره چیکار کنه؟

خدایا شکرت بخاطر گل پسرهام 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با برکه ازدواج کنه

ای وای من ندیدم  قسمت جدیدشو

آهای عالیجنااااب،عشق     فرشته ی عذاب،عشق     حریف تو نمیشهههه     این قلب بی صاحاب،عشق   منودیوونه میخوااااای     تو اینجوری خوشی،عشق          ولی بازم دمت گرم      چه زیبا میکُشی عشق  
2731

راستی رقص روی شیشه رو هم ببینید خیلی قشنگه

آهای عالیجنااااب،عشق     فرشته ی عذاب،عشق     حریف تو نمیشهههه     این قلب بی صاحاب،عشق   منودیوونه میخوااااای     تو اینجوری خوشی،عشق          ولی بازم دمت گرم      چه زیبا میکُشی عشق  
2738
منم هنوز ندیدم ولی تو اینستا دیدم این بوده شرطش😂

😂😂😂😂

مرسی که گفتی. نهنگ آبی هم بد نیست

اره اونم میبینم 😄احضار هم میبینید

بشه شوهر برکه چرا موهاشو انقد تابلو کچل کرده بودن

وااای آره 😂😂😂😂 خواستن کفر برکه رو‌دربیارن😂😂😂 از برکه خوشم نمیاد خوبش کردن، اومده شوهر یکی دیگه رو‌بر زده دختره بی چشم و رو

خدایا شکرت بخاطر گل پسرهام 😍😍
2706