2737
2734
عنوان

مدیر محترم لطفا پاسخ دهید!؟

1136 بازدید | 14 پست
خانوم مدیر با عرض ادب و احترام
می خواستم بدونم چرا با کسانی که به ارسال پست های نامربوط به بخش و زیر بخش رعایت نمیکنه برخورد نمیکنید
مثلا توی بخش پدران در مورد چیزای دیگه بحث میشه
خوب اینجوری نظم سایت بهم میریزه
یا باهاشون برخورد کنید یا کلا همه سایت رو بکنید بخش عمومی تا همه راحت بشن
و صحبتی با کاربران عزیز
واقعا چرا وقتی می خواهید پستی ارسال کنید در بخش مربوطه ارسال نمیکنید؟!
من فکرمیکنم حدااقل بخش پدران بخاطر اینه که پدر ها نمیان تاپیک بزنن خانمها جورشونو میکشن!!
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
خانم تهرانی عزیز خسته نباشید ....ظاهرا تاپیک عمل جراحی سینه به دلیل اینکه از یک دکترخاص انتقاداتی شده بود منهدم شده ....دوست عزیز ایجاد این تاپیکها دلیل اصلیش آشنایی با کار دکترهای مختلف و تصمیم گیری جهت انتخاب بهترین دکترهستش ...فکر نمی کنم این قضیه دلیل مناسبی برای حذف یک تاپیک باشه این اتفاقا باعث شاید بشه که اون دکترخاص نقایص کارش رو برطرف کنه ...ممنون میشیم که تاپیک را برگردانید به جای اولش
LilySlim Weight loss tickers
خانم تهرانی خواهشا تاپیک عمل سینه رو برگردونید
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برش و حکاکی لیزری (نمد،چرم،چوب،ام دی اف،پلکسی، طلق و ...) لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904793758 کانال ما: Avijehlaser@ 
خانم تهرانی عزیز ضمن احترام و تایید نظر دوستانم سامی و هستی ،این حق ماست که راجع به تبحر پزشکی که قراره خودمونو بسپریم به تیغ جراحیش شناخت لازم و کافی کسب کنیم و دلیل راه اندازی و مراجعه ی همه ی ما به این تاپیک رسیدن به همین هدف هستش. بهرحال شایسته بود قبل از انهدام این تاپیک اول به دوستان در این مورد تذکر میدادین تا در این مورد بیشتر رعایت کنن و اون دسته از پستهاشون رو که احتمالا موجب آجر شدن نون یه پزشک میشد رو حذف کنن نه اینکه همه ی اطلاعات دیگه ی تاپیکم از بین ببرین!!!!!
سلام و خسته نباشید... پس تاپیک رو حذف کردین متاسفم از همه پزشکانی که فکر می کنن نباید بهشون انتقاد بشه چرا اون موقع که مشتری از این سایت جذب می کنن ناراحت نیستن اما با انتقاد واقعی مثل اینکه اون خانم دکتر معروف ویزیت زیاد و هر بار می گیره ناراحت میشن... خوب بشن یعنی آدما غیر از اینجا همدیگرو نمیشناسن واقعا متاسفم که تو مملکت ما نباید هیچ وقت بهم انتقاد کنیم حتی ما که پول دادیم....
حیف اون همه اطلاعات مفید نبود که حذف کردین خود من از روی این سایت و اطلاعات مفید ان جرات کردم و عمل کردم اما حالا .... حداقل پستهای غیر مرتبط را حذف میکردین...
هیچ گاه از یاد نبرید چه کسی به یاریتان شتافت
وقتی کس دیگری حاضر نبود...
2706