موضوع بحث

بهترین مارک ماشین ظرفشویی و قابلیتهاش

1392/04/18 15:45 34
موضوع بحث: بهترین مارک ماشین ظرفشویی و قابلیتهاش
سلام دوستای خوبم من می خواستم ماشین ظرفشویی بخرم دوست دارم توی این موضوع منو راهنمایی کنید
سلام مامان مریم
من بوش دارم خیلی هم راضیم ، چون هم نصف ظرفیت داره،‌هم میوه شور،‌مصرف آب و برقش هم خیلی کمه از نظر سرو صدا هم باید بگم که اصلاً متوجه نمی شی که ماشین روشنه.
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.
سلام من دوازده نفره بوش دارم خیلی راضیم حدود یک میلیون خریدم
خداوندا مرا آن ده که آن به
سلام مامان مریم
منم ماشینم موریس هستش که ما همه توی خونه بهش میگیم موریس خانم من خودم خیلی تحقیق کردم اکثر دوستای مامانم همین مارکو دارن.قابلیتاش هم اینه که دکمه ی مخصوص شستن قابلمه . میوه و سبزیجات . و ظرفهای خیلی خیلی کثیف رو داره و هم با پودر و هم با قرص و هم با وایتکس میشه ازش استفاده کرد. مصرفشم خوبه . نظر بهاره خانم هم محترمه چون همه محصولات بوش عالی هستند فقط یه مقدار قیمتشون زیاده . حالا اگه قصد خرید از امین حضورو داشته باشین میتونم آدرسه یه مغازه خوب و با انصاف رو بهتون بدم.
بهاره جون سلام منم میخوام بوش بخرم. میشه مدل ماشین ظرفشویتو بدی و اینکه همه مدلهای بوش این قابلیتهایی را که گفتی دارند یا نه؟
مامان هیوا من تازه موریس خریدم. هنوز نیومدن وصل کنن. پودر و مایع براق کننده چه مارکی میگیری؟
سلام . من سامسونگ دارم.12+1 ..خیلی راضیم ... پودر و مایع کلارو استفاده می کنم... اگه ماشینی سفید کننده استفاده کنه یه عیبه نه مزیت!!! یعنی خوب نمی شوره که ....( 730 گرفتم)
گلهای زندگی من مهرتا و بنیتا
کسانی که با ماشین ظرفشویی میشورند میشه بگین ایا رو ظرفهای شما لکه های اب میمونه وقتی ظرفا خشک میشن ؟ دلیلش چی هست ؟
مامان نی نی و بهاره جون. شما ها که بوش دارید. دکمه مخصوص برای شستشوی میوه جات داره یا نه؟ کدوم دکمه را میزنید؟ منهم بوش دوازده نفره دارم . دوسالی میشه اما تا الان باهاش میوه نشستم. میشه راهنمایی کنید/
مریم جون موفق باشی و یه ماشین مناسب بخری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مامان ثنا فینیش بهترین نوعه پودره ولی برای من یه قرص خارجی مامانم از ترکیه خریده نمیدونم اسمش چیه.ولی خیلی عالیه بوی خیلی فوق العاده ای هم داره . ولی به نظر من ماشینای موریس نیازی به براق کننده نداره . من تا حالا نریختم.تاژ هم میگن بد نیست توی پودر های ایرانی
اگه لک سفید رو قابلمه و .. می مونه واسه اینه که پودر یا قرص زیاد میریزی ... ولی اگه لک رو کریستال می مونه از مایع کلارو استفاده کنی خوب میشه
کلارو محصول اتریشه و من از hyper star می گیرم
خانم خوشگله سلام
منظورتونو از عیب متوجه نمیشم یعنی شما مورد خاصی رو دیدین که میگین یه نقصه . خوب اگه این طوری باشه که هم توی مغازه موقع فروش و هم زمان نصب از این قابلیتش تعریف نمیکنن . یا اصلا در موردش حرف نمیزنن یا اینکه میگن یه همچین چیزیو داره ولی استفاده نکنید. ولی من هر جا رفتم اتفاقا در مورد این موضوع خیلی صحبت میکردن مخصوصا برای خانم هایی که از وایتکس خیلی استفاده میکنن.نمیدونم اینم یه نظر دیگه....
مامان هیوا اون موقع که واسه ماشین ظرف شویی جستجو می کردم می گفتن اینکه یه ماشین برای تمیز شستنن به سفید کننده احتیاج داشته باشه یه عیبه نه مزیت.... مخصوصا اگه استیل باشه
بببببببببببببببببوووووووووووووووشششششششششششش....فقط بوش عالیه....حرف نداره...مامان مریمی اگه رو ظروف لکه اب می مونه یا نمک یا مایع جلا دهنده دستگاه تموم شده
مدل های قدیمی تر موریس فقط با پودرو مایع کار میکردن ولی مدل های جدید ترش میتونید به جای اینها از قرص و سفید کننده هم استفاده کنید.فکر نمیکنم که احتیاج داشته یاشه مثلا شما شاید هر دو هفته یکبار لیواناتونو توی سفید کننده بزارین خوب با توجه به ضرری که برای انسا ن داره خوب توی ماشین بزاریم بهتره . البته به نظر من استفاده از سفید کننده اشتباهه در هر دو حالت چون اثراتش رو توی دراز مدت در خیلی از افراد دیدم و من خودم خیلی کم استفاده میکنم.حالا ایشالا که مامان مریم جون بتونه یه ماشین خوب و مناسب پیدا کنن .
منم بوش دارم و خیلی خیلی راضی هستم منم یک میلیون خریدم اما حرف نداره نه لک میندازه نه کثیف میشوره حتی اگه ظرفا خشک خشک شده باشن مصرف آبو برقش خیلی به صرفه است همیشه ظرفها مثل نو هستند نه خط و خش میافته و نه لک من از پودر و براق کننده یا قرص استفاده میکنم همیشه فینیش استفاده میکنم
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
ارسال پاسخ و نظر شما