2737
2734
دیگه تو ننو هم نمیتونم بخوابونمش بیچاره شدم پسرم 7 ماه و نیمشه
تا کی باید به این سختی بخوابونیمشون همه انرژیم سره خوابوندنش تموم میشه؟
برو خدا رو شکر کن که برای خوابیدن مجبور نیستی بهش از خودت شیر بدی تا خوابش ببره گاهی نیم ساعت تا 45 دقیقه مشغول شیر دادنم تا بخوابه وقتی میخوابه نمی ذاره سینه رو در بیارم بیدار میشه و گریه میکنه شیر بده و من هم کلی کار سرم ریخته و باید زودتر برم به کارام برسم
CafeMom TickersCafeMom Tickers
درکت میکنم پسر منم همین بود کم کم خوب میشه صدرحمت به اینکه با سینه بخوابند چون حداقل میخوابند اینطوری نه اینکه از شدت خستگی به گریه و نق بیفتند....
من تا 9 ماهگی اینطور بود البته در بیداری سینه نمیگرفت واسه همین نمیتونستم بخوابونمش
10 ماهگی به بعد دوباره سینه گرفت و راحت شدم
پسر من در ننو مینشست تابش میدادم براش تاب تاب عباسی میخوندم یعنی بازیه موقع خواب هم میگفتم بیا بازی کنیم ...شاید فکر کنی متوجه نمیشه اما چرا کم کم متوجه میشه کم کم چرتی میشد
باورت میشه الان همون بچه رو بدون سینه میخوابونم....خودم هم باورم نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا دو سالگی هرجا میرفتم می خواست بخوابه داخل ملافه می زاشتیم تکونش می دادیم الان که نزدیک 4 سالشه بعضی وقتا هوس می کنه بابا ولش کن زیاد به خودت و اون بچه سخت نگیر هروقت خوابش اومد می خوابه
2738
هر چی بیشتر خوابش بیاد سخت تر میخوابه خیلی شبا امتحان کردم که نزارم نزدیکه شب زیاد بخوابه ولی کلافه تر میشه اینقدر جیغ میکشه که سرفش میگیره
خاطره جون بعد 10 ماهگی چطوری میخوابید خودش میخوابید؟