2733
2734
عنوان

همیشه یک همسر و یک مادر زیبا باشیم!

9671 بازدید | 213 پست
دوستای گلم من این چند وقت یک چیزهایی دیدم و شنیدم و خوندم که ذهنم رو درگیر موضوعی کرد.
چرا دختر خانمی که تا دیروز ساعت ها جلو آیینه به خودش میرسید بعد از ازدواج یکهو خودو ول میکنه؟
چرا همسر زیبایی که همیشه برای شوهرش زیبا بود بعد از تولد نوزاد ظاهرشو فراموش میکنه؟
همه ما خانوم هایی رو دیدیم، شاغل یا خونه دار، بچه دار یا بی فرزند، که وقتی سرزده هم میریم دم خونشون آراسته اند، یک طوری که ما خوشمون میاد، شاید همسری ما هم دوست داشته باشه ما اونجوری باشیم.
واقعا اونها چه کار میکنند که همیشه آراسته اند؟ عین خانوم های توی فیلم ها. یعنی هر روز می رن آرایشگاه؟ ٣ ساعت آرایش می کنند؟ همش جلوی آیینه اند؟
خیر!
توی این تاپیک ما میخواهیم به هم کمک کنیم که با رعایت نکاتی کوتاه و و کاربردی، همسری زیبا و مادری آراسته باشیم
گول دنیا را مخور......!! ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند بره های این حوالی گرگ ها را میدرند سایه از سایه هراسان در میان کوچه ها زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند...
بچه ها قبلا من این موضوع رو توی یک کلوب نوشتم اما دوست خوبی بهم پیشنهاد داد که تاپیکش کنم
خوشحال میشم نظرای قشنگتون رو بدونم
گول دنیا را مخور......!! ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند بره های این حوالی گرگ ها را میدرند سایه از سایه هراسان در میان کوچه ها زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره واقعا آقایون خیلی به این مسئله اهمیت میدن
هممون شنیدیم مردها از چشم عاشق میشن
واقعا دوش اول صبح خیلی خوبه
تاره اگه ادم عادت کنه بره حموم ذیگه نیازی به زیاد توی حموم موندن نیست روزی ٥ دقیقه دوش هفته ای دو سه بارم ١٥ دقیقه واسه شامپو و لیف
2738
من میگم با بچه هر روز حموم رفتن راحت تره چون تایم حموم ها کم میشه
ولی اگه هفته ای دو بار ادم بره حموم مجبوره یک ساعت اون تو بمونه
من چند تا کار ارزون ولی جوابگو پیدا کردم
یک روز که توی مترو بودم یک خانومه تل عای خشگل اورد
منم ٣ مدلشو خریدم
دونهای هزار تومان
موهامو یک وری شونه میکنم یا برس میزنم میزارم سرم
تازه موهامم خیلی بلند نیست تا شونه اما انقدر موها رو اراسته میکنه
انگار کلی وقت گذاشتی
ولی به نظر من زدن یک رژ رنگ لباس تو خونه مردها رو به وجد میاره و آرایش تو خونه خیلی هم خوبه ، ولی نه در حد کرم مالی و ....
من که وقتهایی که به خودم میرسم تابلو میشه قضیه و شوهرم میگه امشب خبریه؟ منظورش آخر شبه !
2706