2737
2739
سلام دختر من چهار ماع و نیمشه پشت سرش تقریبا صاف شده نمی دونم چه کار کنم کسی تجربه یا اطلاعی داره کمک کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز جون عموما سر بچه ها تا این زمان سفت میشه و قابل شکل دادن نیست. ولی تجربه من میگه نگران نباش ............اصلا نگران نباش .

اولا موهاش که بلند بشه سرش رو کاملا می پوشونه . احتمالا الان یا مو نداره یا کم موه بنابراین خیلی بچشم میاد یا شاید شما خیلی حساسید.

دوم اینکه به نظر من بچه هر چه بزرگ میشه و جمجمه هم که مسلما داره بزرگ میشه , یه مقدار تغییر فرم میده . یعنی به نژاد و ارث مربوط میشه.
مثلا شما دقت کنی میبینی که یه بچه کله اش عین پدرش کشیده و درازه. یا بعضی نژادها که اساسا جمجمه صاف دارن.

2728
70%are mitone ersi bashe
age ta hala dorost khabonde bashish
rasti mage famile rashti darin

man chon shoharam rashti hastesh khili moraghe be khabondane bache ham bodam
nasle jadide onha ham kale haye khosh formi daran
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
دکتر به من مبگفت هر شکلی قرار باشه بشه همون شکلی میشه شما هر طور بخوابونی اونطور که از اول سیستم کله اش قراره شکل بگیره سرش همون شکلی میشه !!!!!!!!!!!!!!
منم دوست دارم بدونم چه شکلی باید بخوابونم که دراز نشه سرش مثل خربزه نشه
دختر من اصلا رو پشته سرش نمی خوابه هی سرش رو میپیچونه راست یا چپ بالشی چیزی بذاریم که نچرخونه بیدار میشه داد میزنه نمیدونم چه کنم از دکنر پرسیدم جواب بالا رو داد
2738
من به هر طرف می ذاشتم گریه می کرد اان هم وقتی می خوابه چون یه طرف هست هر نیم ساعت و شبها هر یک ساعت پا می شه اما چاره ندارم

راستی کسی پیشنهاد برا زمان بیداری نداره که یه طرف بمونه؟
سلام نیستان جون می خواستم بدونم سر دخترت درست شد پسر منم یکسال و یک ماهش است مشکل شما رو دارم آیا درست میشه تا سه ماهگی همش به پشت می خوابوندم بعد از اون سعی کردم به پهلو بخوابونم ولی تغییر زیادی تا حالا ندیدم همش نگرانم که نکنه اینجوری بمونه