2752
2734
عنوان

خواهرشوهرهام سهم ارث شوهرمو نمی دن

1643 بازدید | 123 پست
. پدر شوهرم سی سالی بود که فوت کرده بود. یه مال و اموالی هم گذاشته بود. مادرشوهرم یه دوسالی مریض شد. وقتی از دست و پا افتاد دختراش یه سری اموالشو فروختن خرجش کردن.مادر شوهرم دو سه ماه پیش فوت کرد. حالا تا زنده بود مال خودش بود . مهم نبود. اما الان فهمیدیم که بقیه مالشو یکی از دخترا زده به نام خودش با وکالتی که داشته. بعد هم زنگ زده گفته به پسرها هیچ چی نمی خوان بدن و خواهرها می خوان بین خودشون تقسیم کنن
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
واقعا بدجوری گرفتاریم. این پول می تونست ما رو از این وضعیت بداقتصادی نجات بده اما خواهرها انگار رحم ندارن
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
اگه صحبت از حق باشه این حق شوهر منم هست چرا به واسطه وکالتی که داشته رفته همه چیزو به نام خودش کرده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب نمیشه که. اگر هم که به فرض مادر شوهرت وصیت کرده باشه که به پسر ها چیزی نمیده اون فقط اختیار یک سوم اموالش رو داره. به نظرم میشه از طریق دادگاه به حقتون برسید. به هر حال انحصار وراثت میشه اموال
2731
قبل از مرگ همه به یکی از دامادها وکالت دادن که خونه رو بکوبن و بسازن. الانم داره ساخته می شه . آخراشه توی این فاصله آقا رفته زده به نام خانمش الان خونه به نام خانومشه یه خونه رو هم که قبل از مرگش فروختن و یه کمی خرت و پرت و اثباب خونه خریدن و یه خونه باهاش رهن کردن اونم الان به نام همون خواهرس
من از ارث و میراث متنفرم ای کاش احتیاج نداشتم و بی خیال می شدم اما وقتی آدم حس می کنه یه چیزی حقشه بهش سخت مییاد که ازش بگذره