2733
2734
بله ديگه

آدرس یا تلفن میشه لطف کنید ممنون تخفیف نینی سایتی هم ندارین😂 برا کامپوزیت زیر کونییوم میخواستم  

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کارشون هم‌خوبه؟شمارشو داری؟

اره خدایی کارش حرف نداره کلا هممون خونوادگی و فامیلی میریم پیشش چون مطبشو از همسرم خریده اشناییم میدونیم کارشم خیلی خوبه،الان میرم پیدا میکنم میذارم برات

امیری حسین و نعم الامیر
کامپوزیت هم میکنن.

تا اونجایکه من‌میدونم همه کار دندونی انجام میدن امپلنت...

فکر کنم یدونه بیمارستان نیست چندتا تهران هست 

یکیش طرفایه قلوبندک هستش من تهران نیستم ولی خالم تهران برا دندوناش اونجا میرفت خیلی راضی بود

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
2731
اره خدایی کارش حرف نداره کلا هممون خونوادگی و فامیلی میریم پیشش چون مطبشو از همسرم خریده اشناییم مید ...

مرسی عزیزم شما خودتون کامپوزیت زیر کونیوم انجام دادیم پیشش نمونه کارشو میتونم ببینم

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
آدرس یا تلفن میشه لطف کنید ممنون تخفیف نینی سایتی هم ندارین😂 برا کامپوزیت زیر کونییوم میخواستم  ...

فاميلي همسرم شربياني هستش !البته الان مريض داره و سرش شلوغه اخر شب يا صبح ساعت ٩ اينطورا بزنگي بهتره!09351307647

اگه تهرانی برو بیمارستان عربا بهترین دکترا میرن اونجا و خیلی ارزونتر فقط یکم باید از صب وقت بگیری ر ...

اسمش بیمارستان عرباس؟؟ لینک سایتشو داری؟؟

فاميلي همسرم شربياني هستش !البته الان مريض داره و سرش شلوغه اخر شب يا صبح ساعت ٩ اينطورا بزنگي بهتره ...

ممنون عزیزم ❤

اسمش بیمارستان عرباس؟؟ لینک سایتشو داری؟؟

دکتر همه چی داره 

لیزرم اونجا رفته بود خالم 

بهترین دکترا که بیرون مطب دارن اونجا میان 

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
2706