موضوع بحث

معرفی مرکز سونوگرافی خوب

| 1395/12/26 | 17:21 229 بازدید
موضوع بحث: معرفی مرکز سونوگرافی خوب
دوسا=تان عزیز اگر جاییب رای سونوگرافی جنین رفتید و راضی بودید اینجا معرفی کنید که ما هم از تجربیاتتون استفاده کنیم
کسی سونوگرافی دکتر لاریجانی توی قائم مقام رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1390/01/17
|
13:47
چو شقایق از دل سنگ برآ...
من سونوگرافی نرگس تو بلوار کشاورز سر خ جمالزلده رو پیشنهاد میکم دکتر افسانه واسعی سونو انجام میده ولی خیلی شلوغه چون به خاطر تبحرش حتی از دورترین شهرستان ها دکترا مریضاشونو میفرستن پیش ایشون کارش عالیه
1390/01/17
|
13:52
نه عزیزم من فقط اطهری و فروغی و الماسی رفتم
1390/01/17
|
13:58
دین که به تسبیح و سر و ریش نیست هر که علی گفت که درویش نیست
اطهری شلوغه همرا ه هم راه نمیده فروغی خوبه اما اونم مانیتورش کوچیکه و نمیتونی بچه را ببینی الماسی تقریبا یکماه قبل باید وقت بگیری بیمه هم قبول نمیکنه حدود 35 تومانه معطل هم میشی حدود 2 ساعت اما همرا ه راه میده و بچه را میبینی و خیلی دقیقه
1390/01/17
|
14:00
دین که به تسبیح و سر و ریش نیست هر که علی گفت که درویش نیست
سونوی دکتر بهنیا از بهترین و دقیق ترین سونو گرافی های تهران است البته دکتر مرد است و بعضی ها دوست ندارند ولی کارش خیلی دقیق است
1390/01/17
|
14:06
سحرناز جان بهنیا کجا هست؟
1390/01/17
|
14:14
سونوگرافی نرگس که تیفانی جون گفتن عالیه - من خودم چند بار رفتم پیشش
1390/01/17
|
14:19
دکتر حمید بهنیا در خ شریعتی است.چهارراه مطهری.یکروز قبل هم برای فرداش وقت می ده.الان تلفنش رو ندارم اگه بخوای فردا برات بیارم
1390/01/17
|
14:22
بیمارستان پاستور نو برو پیش دکتر شاکری
سنوگرافی دکتر اطهری هم شنیدم خوبه

1390/01/17
|
14:23
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
سونو گرافیه نرگس واقعا عالیه.طرف قرار داد اکثر بیمه ها ست.وقت قبلی نمی ده و باید حضورا نوبت بگیری.

اگه بارداری سونوی دکتر سولماز پیری هم واقعا خوبه.متخصص زنانه که پری ناتولوژیسته و سونو انجام می ده.
1390/01/17
|
23:51
عزیزم من پیش بهنیا رفتم اینقدر بد اخلاقه که یه داد سر من زد که تا اخر سونوگرافی اشکم گوله گوله میومد.تازه همراه هم راه نمیده.بیرون باید بشینه و براش فیلمه سونورو پخش میکنه.پیش اطهری هم رفتم خیلی شلوغ بود و ازش خوشم نیومد.تعریف الماسی و خیلی شنیدم.ولیییییییی بهت پیشنهاد میدم بری پیش عبدالرضا سجادیان.سونوگرافی گلستان تو پاسداران.فوقالعادس هم اخلاقش هم توجه بیش از حد.تازه شوهرم هم اومد تو و کلی برامون توضیح داد و نموداره دور سر وزن و .... برامون نشون داد که توی این ماه وزن طبیعی چقدره و نینی ما چقدر.کلی با حوصلس.به چندتا از دوستام معرفی کردم راضی بودن
1390/01/18
|
00:09
من به خاطر مشکلی که تو جواب آزمایشم بود به موسسه ی نسل امید معرفی شدم
و واقعا سونو گرافی شون دقیق و عالی بود
گرچه دکتر یک کلمه در مورد جنین توضیح نمی داد و شما فقط تصویر رو می بینی و در آخر نتیجه ی کلی رو بهتون می گن و از هر لحاظ مطمینه
من دو بار رفتم یکبار همراه راه دادن یک بار نه
دکترم که من رو معرفی کرد می گفت اگر خدای نا کرده جنین مشکل داشته باشه این مرکز مجوز سقط میده
همون طور که می دونید هر جایی نمی تونه این مجوز رو بده بنابراین همین موضوع نشون از مورد اطمینان بودن و صحت و دقت این مرکز هست
آدرس هم نرسیده به جهان کودک از طرف آفریقا _ کوچه ی سپر
جزییات دقیق تر رو 118 می تونید بگیرید
قیمت هم برا سه ماهه ی دوم از من 92 تومن گرفتن
1390/01/18
|
00:17
چقدر دوست داشتنی هستند ، آدمهایی که شبیه حرف هایشان هستند ....
سلام
سونو گرافی دکتر لاریجانی واقعا عالیه
ایشون علاوه بر اینکه تو کارشون دقیق و با حوصله هستن بسیار خوش برخوردن و انرژی + میدن
امیدوارم موفق باشی
همراه راه میده و مانیتور بزرگ داره و سی دی هم اگه بخوای می تونی بگیری
دکتر شاکری هم خوبن و یه بار اونجا رفتم.
1390/01/18
|
00:17
سونوی دکتر قدوسی تو شریعتی هم خیلی عالی و دقیقه
خیلی هم با حوصله ان و ریز به ریز اونچه می بینن رو براتون میگن
1390/01/18
|
00:20
چقدر دوست داشتنی هستند ، آدمهایی که شبیه حرف هایشان هستند ....
سونوگرافی نیلو - خیابان ولیعصر - بالاتر از بیمارستان دی (پایینتر از ونک) - کوچه نیلو - بن بست دوم - پلاک 1 (ساختمان یاس) واحد 2
از شنبه تا چهارشنبه ساعت 3 تا 6 و پنجشنبه ها صبح هستند. خیلی کارشون خوبه. دکتر فاطمه مهتاب قربانی
1390/01/18
|
09:54

بچه ها سونو گرافی لاریجانی....دکترش خانومه؟؟؟؟قیمتش چنده؟؟؟؟با سی دی چقدر می گیره؟؟؟؟؟؟
1390/01/18
|
10:20
دوستان عزیزم وقعا ممنونم که اینجا نظر دادید..............یه تاپیک جامع میتونه باشه واسه هر کسی که نیاز به راهنمایی داره.............
من نسل امیذ برای سه ماهه اول رفتم ولی دکتر اصلا باهام صحبت نکرد و من توی اون 10 دقیقه از استرس داشتم خفه میشدم.....اخه چرا با مریض حرف نمیزنن............حداقل اولش بگن ما انذازه گیری میکنیم بعد با شما صحبت میکنیم..اینطوری ادم ریلکس تر میتونه باهش............

آفتاب عزیز ممنون میشم اگه شماره ای از سونوگرافی گلستان داری اینجا بذاری.................بیمه هم قبول مبکنه؟
1390/01/18
|
10:44
من پیش دکتر لاریجانی نرفتم یهنی زمانی که میخواستم سه بعدیشون رفته بود تعمیر.اگه خودش انجام بده عالیه ولی منشی گفت یه خانم دکتر دیگه براش انجام میده.خلاصه مطمئن باشی خودش انجام میده عالیه.دکتر بهنیا هم خوبه.من اطهری رفتم راضی بودم.کلا وسط کارشون نباید حرف بزنی کارش که تموم شد خودشون همه چیز جنینو نشون میدن اگه بخوای
1390/01/18
|
12:55
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
سونوگرافی نیلو خانم دکتر قربانی عالیهههههههههه.بهاره جون آدرسشو گذاشته.من خیلی ازشون راضی بودم. پیش لاریجانی هم رفتم. کارش و دستگاهش به کیفیت دکتر قربانی نبود ولی اونم خوب بود. دکتر لاریجانی 9 تومن بابت سونو با دفترچه و 8 تومن هم سی دی می گیره
1390/01/18
|
14:37
رادیولوژی و سونوگرافی گلستان..22562152 دکتر عبدالرضا سجادیان.البته یه خانومم هست به نام مرجان زارع از اونم خیلی تعریف میکنن ولی من پیش سجادیان سونو کردم فوقالعاده بود.در مورد بیمه نمیدونم عزیزم چون من بیمه اس ا اس هستم.امیدوارم خوشت بیاد.
1390/01/18
|
16:58
ارسال پاسخ و نظر شما