2410
2553
عنوان

هزینه تمام شده زایمان در صارم

10744 بازدید | 14 پست
سلام من میخوام صارم و انتخاب کنم اما اطلاعی درباره هزینش ندارم کسانی که به تازگی اونجا زایمان داشتن خوشحال میشم کمکم کنن اینکه هزینه تمام شده چقدر میشه ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام هدی جون. من سه ماه یش تو صارم زایمان داشتم. می خواستم طبیعی بدون درد باشه که به خاطر مشکلی که یش اومد نشد و سزارین با بی حسی اسپاینال شدم.
2 روز هم بیمارستان بودم (چون به جمعه خوردم) و اتاق خصوصی با همراه داشتم
کل هزینه هام شد 2423000 توامن و خیلی خیلی خیلی هم از سرویش دهیشون راضی بودم
سلام عزیزم. من مهرماه زایمان کردم. 2500 تقریبا. که 400 اش اتاق نوزادان بود. دو شب هم موندم اتاق خصوصی با همراه. البته دکتر من همه رو دوشب نگه می داره که به نظر من کار فوق العاده خوبیه. واقعا کسی که سزارین شده روز دومش با اولش تقریبا فرقی نداره. لذا به مراقبت ویژه بیمارستان احتیاج داره.

دکترم عااااااااااااااااالی بود. کادر نرسینگ هم فوق العاده خوب بود. همینطور اتاق عمل.

دکترم دکتر نبوی بود. تو تاپیکش دربارش نوشتم.
2714
سلام من هم امروز دارم میرم صارم.برای اولین بار از دکتر نادری وقت گرفتم. توی هفته 30 هستم.
من سه شنبه پیش رفتم اونجا برای تحقیق هزینه طبیعی 1400 و طبیعی اپیدورال 1800 و سزارین 2500 بود.هزینه اتاقه خصوصیش اگر بخوای اضافه تر بمونی مثلا خدای نکرده واسه مشکله نینی دقیقا یادم نیست 200 بود؟؟؟؟ اتاقه نوزاد هم شبی 400.
من 6 خرداد زایمان کردم
1900 طبیعی اپیدورال شد

دکترمم شاه حسینی بود که افتضاح بود

بیهوشی دکتر جهانبخش بی نظیر بود عالی حتما بخواید ایشون باشه براتون حتما
و خدایی که در این نزدیکیست....
2706