2703
2553
عنوان

بهترین کار یا دارویی که تب بالا رو بایین بیاره جی هست?

| مشاهده متن کامل بحث + 161983 بازدید | 45 پست
age ofonat dare bayad aval ye fekri bara on bokoni tabesh khodesh miad paein .

shab mogheye khab barash vix bezan mojeze mikone . sine o kamar o poshte gushash o dore binish bezan . shiaf ham bezar barash ke tabesh balatar nare .

tab axaran neshuneye ofunate . kheili movazeb bash .
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
ضمنا بچه هاى زیر یک سال وقتى عفونت ادرار دارن به خوردن شیر هم تمایل چندانى ندارن
الان دیدم که قرار آز ادرار بدى .. خیلى خوبه ، امیدوارم بهتر بشه
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...
آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی از همه فردا قرار از ادارار بدم,
ببخشید مامان باران منظرتون ویکس بود بمالم به بدنش که تبش بیاد بایین??
ایبوبروفن ٥سی سی هر ٨ساعت میدم،،،دکتر کفت همزمان شیاف استفاده نکنم با ایبوبروفن،، حالا اخر شب براش شیاف میزارم
2456
سلام پسر من 5 سالش است تب کرده بردیم دکتر براش استامینوفن و شربنت کو آموکسی کولاو نوشته ولی از دیروش تبش پایین نمیاد چه شربتی بدم ایبوپروفن یا چیز دیگری تبش 39 و 40 درجه میشه
دکتر دختر من برای تب عفونت ادراری گفت شیاف استامینوفن و اگه اثر نکرد فقط در موارد خیلی شدید نصفه شیافه دیکلوفناک بزن که من نزدم با همون شیاف استامینوفت هر 4 ساعت کنترل شد.تورو خدا دوباره دکتر ببر تب خیلی چیزی موذی و کثیفیه.
عزیزم تب بالای سی ونه خیلی خطر ناکه شما می تونید بهش شربت استامیفون بدی چهار ساعت بعد شربت پروفن دوباره چهار ساعت بعد شربت استامیفون وتکرار شیاف خیلی خوبه ولی اگه بچه بزرگتره و مقاومت می کنه ممکنه مقعدش اذیت بشه .وقتی تب میره بالای سی ونه ونیم حتما بهش دیازپام باید بدی اینکه بچه دوباره تب کرده نشون دهنده اینه که آنتی بیوتیک مناسب نبوده حتما دوباره دکتر ببرش
از الکل واسه پایین آوردن تب استفاده نکنین چون از راه پوست جذب بدن بچه میشه و خطرناکه داروها رو هر 6 ساعت استفاده کنین مگه تب شدید باشه (بالای 39 درجه) که میتونین هر 4 ساعت از قطره استفاده کنین و به پزشک مراجعه کنید. توی تب های شدید میتونین شیاف دیکلوفناک رو تراش بدید و تا حدی که به یک سوم حالت اول برسه و استفاده کنید. البته واسه بچه های زیر 15 کیلو توصیه نمیشه
2714
سلام خانم پسر من هم همین مشکل را داره و بردیمش دکتر البته در سوئد تب ٤٠/٤ اما دکترا خیلی خونسرد برخورد میکنن و شیاف توصیه میکنن شیاف Alvedon ٦٠ برای بچهای تا وزن ١٠ کیلو گرم و١٢٠ برای بچهای ١٠ تا ١٥ کیلو گرم هر ٦ ساعت و برای بچه شما که یبوست هم داره اگه از ترمومتر استفاده کنید از راه مقعد کمک میکنه تا بچه شکمش کار کنه البته اینم دکترای اینجا گفتن که واقعا کارایی خیلی بالایی داره و شکم بچه زود راه میافته به اصطلاح.

نمی دونم استارتر فعال هستی یانه 

الان دخترت خانمی شده برای خودش 

من امشب تب بچه ام رفت بالا اومدم سرچ کردم اینجا توضیحات شما ودوستان خیلی بدردم خورد 

انشالله که تب بچه منم پایین بیاد🙏

التماس دعا 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
نمی دونم استارتر فعال هستی یانه  الان دخترت خانمی شده برای خودش  من امشب تب بچه ام رف ...

شما تب بچت چطوری اومد پایین.دختر منم تب داره

💚اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد وعجل فرجهم💚               
2706