2733
2734

سلام بچها..

اون هفته وقت گرفتم واسه ميكرو ابرو دو دلم خيليا ميگن فايده نداره و زود ميره ميخوان نظرتون رو بگيرم و اينكه فرق بليدينگ با ميكروپيگمنتيشن چيه؟ممنووون

من بلید کردم خیلی راضیم دفعه اول زود پاک میشه ولی وقتی بری ترمیم دگ میمونه اگه پوستتم چرب نباشه تا یه سال برات میمونه خیلیم طبیعی و خوبه البته من ابروهام خوب بودا میخاستم کادر طبیعی داشته یاشه عکس ابروهاتو بذار 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بلید کردم خیلی راضیم دفعه اول زود پاک میشه ولی وقتی بری ترمیم دگ میمونه اگه پوستتم چرب نباشه تا ی ...

منم وقت گرفتم واسه میکروبیلدینگ البته ابروهامم خوبه ولی میخوام کادر داشته باشه 

خیلیا میگن تو که ابروهات خوبه انجام نده و دو دلم کردن 

میخواستم تاج و دم ابروهام رو درست کنه

بنظرتون انجام بدم؟

2731
درد نداشت

اولش یه ذره اگه بخای بی حس میزنن برات

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

کیلیپاش که معرکه بود

واقعا خوب بود من دوس دارم ولی از دردش میترسم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

من 7بهمن انجام دادم البته ابرو داشتم فقط یجاهایش کن پشت بود .طبیعیه ولی خب میگن 6ماه شایدم بیشتر موندکاریشه.هنوز واس ترمیم نرفتم یخورده کمرنگ شده و یجاهایش میزون نیس تا بعد 22بهمن برم ترمیم

❤❤🌙🌸
منم وقت گرفتم واسه میکروبیلدینگ البته ابروهامم خوبه ولی میخوام کادر داشته باشه  خیلیا میگن تو ...

اره انجام بده اتفاقا بلید واسه تاج و دم ابروهه که طبیعی باشه

قیمتش چن بود

من قبل ماه رمضون انجام دادم۵۰۰الان خیلی بیشتر شده با قیمت دلار

شما از قبل و بعد انجام اینکار عکس از ابروهاتون دارین ؟ 

قبلو که ندارم بعدمم بذارم متوجه نمیشی که چون مثل ابرو طبیعی میمونه