2752
2734
دختر من هشت ماه و نیمش هست. از 6 ماهگی سعی کردم بهش غذا بدم ولی واقعا نمیشه. فرنی آبگوشت سوپ هر چقدر هم رقیق و کم بهش بدم یا نمیخوره یا اگر خورد بعدش معدش درد میگیره و غذا را بالا میاره. فقط سرلاک دوست داره ولی با همون هم گاهی معدش درد میگیره و بالا میاره. با گل گاوزبون و داروهای گیاهی هم حساسیت داره.
یه روز اندازه یه نخود بهش زرده تخم مرغ پخته دادم که شب نتونست بخوابه. از طرفی وزنم خیلی کم شده چون فقط شیر میخوره.من الان 39 کیلو هستم و خودم هم خیلی ضعیف شدم اگر چیزی به نظرتون میرسه منو راهنمایی کنید.نینیم هم ماههای اخیر زیاد وزن اضافه نکرده الان 9 کیلو و نیم هست.
سلام دخترمن از اول کم وزن بود1سالگی تازه10کیلو شد مثل دختر شما ناراحتی معده هم داره دکت شربت زینک سولفات داد گفت اشتها را زیاد میکنه اما هنوز بد غذاست یه چیز جالب که توجهشو جلب کنه میدم دستش بازی کنه حواسش که پرت بشه غذا میخوره شما هم این کاررا امتحان کن
خدایا شکرت به خاطر تمام ناشکریهایم مرا ببخش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731