2733
2734
شهره جون مامان من 4 بار سزارین کرد وشکلی نداشت بچه هاهم به فاصله 2-3 سالن درضمن برشش عمودی بود
منم نی نیمو از دست دادم وسزارین شدم دکی گفت 6 ماه بعد اقدام کن البته 3 ماه اول رحم جمع میشه وپریود میشی حتما داستینکس بخور تا شیرت خشک بشه 2 تا یکی این هفته یکی هفته بعد و 90 در صد زخمها تو سه ماه اول ترمیم میشه
اما 6 ماه لازمه تا بدن قواشو بدست بیاره
حتما تا قبل از بارداری مجدد فیفول قرص آهن بخور تا کم خونی نگیری
ان شالله صحیح وسالم بیاد زیادم به حرف این دکترها توجه نکن اگر سواد داشتن که بهترین دکتر تهران قاتل بچه ام نمیشد
لااقل از نظر چند تا دکتر استفاده کن
برای منم دعاکن تازه دارم اق
بهشت من فاصله بین دو بازوان دخترم است
متاسف شدم انشالله نینی سالم تو راهه
منم بارداری خارج رحمی داشتم که عملک کردن حاملگی دومم بود
پسرم3سالشه اونم سزارین خط برش تقریبا روی همون اولیه ولی این بار رحمو باز نکردن لوله رو برداشتن
نمیدونم من کی میتونم دوباره اقدا کنم هنوز نرفتم دکتر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته یکی از دکترها به من گفت ماه چهارم اقدام کن چون نی نی 8 هفته اول اصلا رحم رو بزرگ نمیکنه و به اضافه اون 4 ماه میشه 6 ماه اما من صبر کردم اما شما که دوست دارید بخاطر سنتون همون 4ماه اقدام کنید تازه هر بار نزدیکی 20 در صد احتمالش هست در ضمن گن نبند که چسبندگی بگیری چیز سنگین هم بلند نکن تا خوب چوش بخوره
شما که 7 ماهه بودید رحمتون زودتر جمع میشه وزودترم میتونی اقدام کنی من 2 ماه بعد از سزارینم که تو هفته سی بود رحمم جمع شده بود
بهشت من فاصله بین دو بازوان دخترم است
ممنون نیکی و مانلی عزیز. انشالله هر چه در بهترین شرایط باردار بشید و با کمترین مشکل زایمان کنید. خیلی انرژی فکری از ادم میگیره این انتظار.
من میخوام حتما وزنمو قبل از بارداری متعادل کنم به خاطر همین فکر میکنم حدود 1 سال بهتره صبر کنم.
2731
اگه بهمن باردار بشم میشه 4.5 ماه بچه ها ممکنه رحم پاره بشه؟

سلام عزیز میدونم خیلی وقته از این تاپیک گذشته 

ولی میخام بپرسم ازتون برا زایمانتون که سزارین سوم بودین بعد چندماه باردار شدین مشکلی پیدا نکردین 

منم مثل شما بچم بعد ۹ماه بدنیا اومد ۱۰روزش بود فوت کرد الان دوست دارم مجدد باردار شم ولی میگن حداقل ۸ماه بگذره ولی من طاقت ندارم چیزی آرومم نمیکنه میگم شاید جاش پر شد بهتر شدم 

2738