2733
2734
همسرم به صورت تفریحی گاهی اوقات تریاک مصرف میکرد و سیگار هم میکشید و من خیلی مخالفت میکردم تا عید که شد گفت تعطیلات عید را کاری به من نداشته باش قول میدم بعد از عید همه چیزو بذارم کنار من هم برای اینکه بعدا نگه تو به حرف من گوش نکردی خیلی پاپیچش نشدم ولی خودم خیلی ناراحت و نگران بودم ولی فقط تحمل کردم تااین چند روز گذشت از دیروز همه چیزو گذاشه کنار حتی دیروز سیگار هم نکشید ولی عصبانی بود همش عرق میکرد خودش میگه سرم سنگین و چند روز باید بگذره تا همه چیز برگرده به حالت اول من هم چون هیچ تجربه ای ندارم نمی دونم چطوری کمکش کنم خواهش میکنم اگه کسی تجربه ای داره راهنمائیم کنه ممنون میشم مخصوصا آقایونی که تجربه ای داشتن ( آخه نمیدونم ارزش این همه دردسر رو داره چند روز بی خیال بودن )
امیدوارم هیچ کس گرفتار این مواد لعنتی نشه
عزیزم من فکر میکنم ایشان به این مواد اعتیاد پیدا کرده و بهتر است هر چه سریعتر از مراکز ترک اعتیاد کمک بگیری. چون با این روش احتمال اینکه دوباره (حتی به صورت پنهانی از شما) مواد مصرف کنه هست.
سلام دوست خوبم من تجره ندارم ولی

اصلا نگذار حریمتون از بین بره
حرمت شوهرت رو نگه دار
سعی کن اول این مسئله رو که شوهرت میکشه قبول کنی و بعد در مورد اون منطقی فکر کنی و تصمیم بگیری
اولین پیشنهادم حفظ آرامشت هست
سعی کن باهاش درگیر نشی حتی سر یه مسئله جزئی
صبرت را زیاد کن
عزیزم نگران پاشیده شدن زندگی ات شدم خواهش می کنم احساسی با این قضیه برخورد نکن
باز هم می گم اول این مسئله را قبول کن بعد آرامشت را حفظ کن و بعد از طریق مشاور و یا کنگره 60 به دنبال راههای ترک شوهرت باش
سعی کن خونه جای ارامی برای شوهرت باشه تا از خونه فراری نشه
میدونم سخته ولی بهش خیلی محبت کن
با یه مشاور خوب در ارتباط باش
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم همه وسایلی رو که داشته جمع کن بریز دور یواشکی.همه جا رو بگرد.نذار اگه وسوسه شد ابزارشو داشته باشه.باهاش مهربون باش و اصلا تهدیدش نکن که ترکش میکنی.راجع به گذشته اصلا باهاش حرف نزن و به روش نیارهیچ وقتم طهنه بهش نزن
چندنکته بنظرم میرسه:
1. سعی کن وقتش رو پر کنی ، یعنی وقتائی رو که بعنوان اوقات فراغت داره پرکنی وبا هم برین بیرون وتفریح و...
2. رفت و امدتون رو با فامیل و دوستای خانوادگیتون خیلی خیلی زیاد کنید.
3 با درایت وهوشمندی وگرفتن مشورت، با این مساله برخورد کنید.
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
عزیزم صبر داشته باش منظورم اینه که اصلاً بهش گیر ندی اذیتش نکنی چون اگه کوچیکترین کمبودی داشته باشه یا حس کنه ممکنه دوباره برگرده طرف مواد
حتماً به مراکز ترک اعتیاد مراجعه کن ، تشویقش کن که همه چی درست میشه. سنگ صبورش باش.
با خدا باش و پادشاهی کن..........
سعی کن هیچوقت تنهاش نذاری ، سر کار میره دیگه ؟ چیزایی که خوشحاش میکنه براش انجام بده جایی که سیگاری یا معتاد هست ، دوست ، فامیل ، همسایه نرین. اگه ماهواره دارین این تبلیغایی که واسه ترک اعتیار نشون میده رو بهش نشون بده. با هم تفریح کنید ، براش هدیه بخر ، برای هر روز بهتر شدنش یه هدیه کوچیک بگیر گل ، عطر کوچیک ، کتاب
با خدا باش و پادشاهی کن..........
2740
دوستان عزیز
ازنظراتتون متشکرم
من خیلی سعی میکنم عصبانی نشم و همه چیزو توی خودم میریزم و حرص میخورم ولی سعی میکنم به روی خودم نیارم که از خونه فراری نشه خودشم همیشه میگه من معتاد نمیشم ولی این چند روز عیدو خیلی زیاده روی کرد 2 هفته هر روز مصرف کرد اینه که حالا بهش عادت کرده فقط دعا میکنم خدا کمکش کنه
گندم جون ممنون حتما تماس میگیرم
دوست خوبم....آرامش رو باید توی وجود خودت پیدا کنی....میدونم منظورت از آرامش چیه....سعی کن خودتو آروم کنی...ببین هر کی یه مشکلی داره....مشکل تو هم چیزی نیست که نشه حلش کرد...
امید وار باش..تو اگه امیدت رو از دست بدی چه طور میخوای به همسرت(بر فرض تلاش برای ترک)کمک کنی؟
اگه روزی عنوان کرد که نمی تونه قطعی ترک کنه ، بگو من قبول ندارم که تو ضعیف تر از این بساط باشی ، مگه میشه؟!! یعنی تو زورت به این دود و دم نرسه ؟!! من که تو رو قوی تر از این می بینم که نشون میدی ، برای تو زشته بگی ذلیل این موادی و از پس کنار گذاشتنش بر نمیای
خلاصه هرچی توی خونه و نزد شما عزت نفسش تقویت بشه ، و فضای خونه پر از عشق و محبت صادقانه و انرژی مثبت بشه ، همسرتون رفته رفته از مواد دوری می کنه
شاید سر یک ماه بتونه تریاک رو ترک کنه ولی میل و اشتیاق به استعمال مجدد تا 6 یا 8 ماه در بدنش میمونه که اون دوران دوران صبر ایوب تو هست که محبتت اونو به سمت خودت جذب کنی و با حرفهای قشنگت و محبتت نذاری دوباره به مواد رو بیاره تا ترک کدن و دوباره شروع کردن براش عادی بشه
با زبون نرم کم کم بهش بگو ارزشش از استعمال این مواد بالاتر هست تا خودش با اراده خودش مواد رو ترک کنه
یه نکته هم بگم همونطوری که دوستان گفتن ترک مواد باید زیر نظر متخصص انجام بگیره یواش یواش بهش بگی ها با ارامی و عشق زیاد
انشا اله هرچه زودتر شوهرت اون مواد لعنتی رو بذار کنار