2737
2739
دخترم چند روز دیگه 20 ماهه میشه و دکترش گفته باید به تدریج از شیر بگیرمش ، دختره من زیاد هم وابسته نبود ولی از وقتی که حس کرده بعضی وعده ها از شیر دادن بهش امتناع میکنم بدتر شده و مدام دنبالم راه میوفته و شیر میخواد وسط نهار وسط شام ، خیلی ها میگن به تدریج گرفتن خوب نیست ، خیلیها میگن پرسه خیلی سختیه و بزارمش برای بعد از عید چون عید رو به خودم و خودش سیاه میکنه ، خیلیها هم میگن باید یه روزه بگیریش ، موندم چیکار کنم ، راهنمای میخوام ازتون ، متاسفانه بعد از ظهرها هنوز زیر سینه خوابش میبره ولی شبها بعد از شیر شب نیم ساعت بیداره و رو پا میخوابه ، یک دلهره دیگم هم بهم خوردن خوابشه ، لطفا راهنماییم کنین مامانهایی که تجربه دارین
از عطاری صبر زرد بگیر بزن خودش دیگه نمیخوره من پسرمو مدل قدیمیها یکدفعه گرفتم خیلی راحت بود
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
اول اینکه بزار بعد از عید چون بچه ها با هم فرق میکنن شاید دختر شما سخت این کار را ترک کنه
گرچه سکوت بلندترین فریاد عالم است ولی گوشم دیگر طاقت فریادهای تو را ندارد کمی با من حرف بزن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر من همیشه چه بعدازظهر چه شب زیر سینه میخوابید من یه تاب واسش خریدم و موقع خواب میذاشتمش داخل اون و واسش لالایی میذاشتم و آروم تابش میدادم تا خوابش ببره
گرچه سکوت بلندترین فریاد عالم است ولی گوشم دیگر طاقت فریادهای تو را ندارد کمی با من حرف بزن
2728
سلام
ب ه نظر من به تدریج بگیر
منخ ودم دقیقا پارسال همین موقع شروع کردم به ششیر گرفتن
چون عید هم بود دور وبرش شلوغ
بود راحت تر کنار می اومد
به نظر من بتدریج بهتره چون خودت هم کمتر اذیت میشی
حالا هر طور خودت میتونی
از دی که گذشت هرچه گویی خوش نیست ،
خوش باش و زدی مگو که امروز خوش است
پرنیان جون منم مشکل تورو دارم دخترم 16 ماهشه ولی هرچی میگذره وابسته تر میشه همه به منم گفتن بعد عید دکترش گفت با اینکه کم کم بگیری بهتره ولی نه مامانا طاقت دارن نه بچه ها گفت یکدفعه بگیر منم صبر زرد خریدم ولی هنوز امتحان نکردم . دختر من بدون سینه شبا اصلال بلد نیست بخوابه
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است
2738
پرنیان جون منم میخواستم تدریجی بگیرم ولی پسری همکاری نکرد مجبور شدم یه دفعه اش کنم اگر میتونی آسه آسه برو جلو کم کم بگیر اول یادش بده بدون سینه بخوابه آخرین مرحله حذفت رو هم بذار شیر قبل از خواب یه سرچی تو نت بزنی میتونی مقاله های خوبی پیدا کن
خیییییییییییییلی مرحله سختیه
تا همین چند روز پیش در کل روز 4 وعده بیشتر نمیخورد ولی آلن دایم بند میکنه و ایش ایش میکنه ، ،، دختره من به شیر میگه ایش ،،اینکه میگن بچه لاغر میشه درسته ، البته من شنیدم نی نی هایی که خیلی وابسته هستن لاغر میشن !
دوستان گل از راهنماییهاتون بی نهایت ممنونم و منتظر راهکارهای دیگه هستم واقعا درمونده شدم که چیکار کنم !
عزیزم برای منم از شیر گرفتن کابوس بود به هرکه میرسیدم ازش میپرسیدم بچه شو چه جوری ازشیر گرفته .از داروخونه تلخک گرفتم اما دخترم میخندید و به مکیدن ادامه میداد از عطاری خواستم صبر زرد بگیرم دلش واسه دخترم سوخت و نداد!!!تا اینکه یه روز واقعا به تنگ اومدم ویکم نسکافه تو آب حل کردم ومالیدم به نوک سینه ام اینم بگم که اول وعده های روزانه شو با پرت کردن حواسش به حداقل رسوندم قبلش فقط وقتی منو دراز کش میدید هوس میکرد خلاصه نسکافه مالونش که کردم بهش گفتم اووف شده اونم یه نگاه کرد و رفت وقتی هم که هوس کرد یه میک زد دید تلخه چند بار که اومد و هربار همین برنامه تا دیگه تو بیداری نخواست و موند موقع خوابوندن وتوی خواب اول شیر قبل خواب ظهرشو قطع کردم اما تو خواب یه بار میخورد بعد شیر قبل خواب شبو قطع کردم (رو پا با تی وی)بعد وعده شیر تو خواب ظهرو حذف کردم ووقتی گریه میکرد بغلش میکردم وراه میبردم بعد شیر شبو به یه وعده رسوندم بعد اون یه وعده روهم حذف کردم در کل فقط دو شب مجبور شدم بغلش کنم چند بار تا دوباره بخوابه خیلی آسونتر از چیزی بود که فکر کردم ودرنهایت دو ماه پیش منم دخترمو تو 21ماهگی از شیر گرفتم ولی حتما روش تدریجی رو پیشنهاد میدم چون فکر میکنم بچه خیلی کمتر غصه میخوره شما هم امتحان کن بیا نتیجه شو بگو
چه کسی می گوید که گرانی شده است ؟ چه شرافت ارزان، تن عریان ارزان، آبرو قیمت یک تکه نان ،وچه تخفیف بزرگی خورده قیمت یک انسان...

ترنم جان ممنون از راهنماییت عزیزم ، حتما مواردی که گفتی رو رعایت میکنم ،
دختره من موقع خواب ظهر شیر میخوره و میخوابه ولی برای شب بعد از شیر خوردن بیداره و روی پا میخوابه و تا صبح هم شیر نمیخوره ، دکترش میگه دخترت خودش داره به تدریج ترک میکنه ولی من بعید میدونم
2706