2703
2553
این شربت رو اشتهای بچتون تاثیر داشته ؟
روزی چقدر می دین ؟
بچم 15 ماهشه ،روش نوشته 10 میل در روز ،زیاد نیست ؟
دیگه قطره آهن و مولتی جدا نمی خواد بدم ؟
بهشت زیر پای مادران بچه های بد غذاست ...
بعد از خوردنش باید دندونش رو تمیز کنم ؟؟؟
ممکنه به خاطر آهنش دندون رو سیاه کنه ؟

ممنون می شم به همه سوالام جواب بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عزیزم راجع به اشتها نمیدونم
مقدارش هم از دکترش سؤال کن، دکتر دختر من میگه ٥ میل ، تازه دختر من دو سالشه
دندونهاش هم بشور چون سیاه میکنه
خدایا ممنونم که هیچ وقت تنهام نزاشتی و همیشه در زندگیم جریان داشتی. دوستت دارم
من به عنوان اشتها آور بهش می دم الان 2 روزه به نظرم که تاثیر داشته
من از دکتر نپرسیدم خودم یهش دادم ،یعنی 10 میل زیاده ؟
مامان پوریا دکتر بهت گفته 10 میل بدی ؟
زینک هم شربت کیندر بهش می دم ،اونم هم مولتی هست هم زینک اشکال نداره هر دوش مولتی ویتامین هم هستن ،با هم میخوره ؟
خانومی اگه میخوای جذب مولتی ویتامین بهتر انجام بشه یا آهن حتما بعدش به نینی اب پرتقال طبیعی بدین هم دندوناشون سیاه نمیشه هم جذب اهن رو بالا میبره همینطور در مورد خوردن تخم بلدرچین یا تخم مرغ بهتره که بعدش آب پرتقال خورده بشه و اینکه یه ساعت قبل و بعد از خوردن مولتی ویتامین و زینک شیر و لبنیات نخورند
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
2714
عزیزم دختر منم قطره آهن میخورد دندوناش سیاه میشد تازه با کلی مکافات میدادم بخوره. یه شربت خارجی هم داد بهش که واسه اشتها بود تا وقتی میخورد خوب بود در ضمن به خاطر سیپروهیپتادین تو شربت اکثر دکترا ردش میکنن چون خواب آور بود و دخترم یه سره نق میزد و مثل معتادا بود تا اینکه یکی از دکترا سندروس رو بهم معرفی کرد و گفت چون دخترم کم خونی هم داره چند روز اول روزانه 5 سی سی بعد روزانه دوبار هر بار 5 سی سی بدم.
نبض زندگی ما آیلین جونم.