2726
عنوان

واسه معده درد تو دوران بارداری چی رو پیشنهاد میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 214329 بازدید | 56 پست
من هم همین طوری حالت تهوع دارم و به هیچ غذای اشتها ندارم.معمولا کراکر میخورم و میوههایی رو که دوست دارم.طوری نیست به خودت فشار نیار،چیزی رو که دوست دری بخور.واسه ماده درد هم من از دکترم پرسیدم گفت قرص رانیتیدین میتونم بخورم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منهمدقیقا مثل شما بودم ازمعده درد هیچی نمی خوردم ولی رفتم داروخانه شربت معده آدی ژل خریدم که مخصوص بارداری هست معجزه میکنه
فقط یادت باشه حتما بگی برای بارداری می خوای که بهت مخصوص بده حتما باید روش نوشته باشه آلمینیوم ام جی باشه حتما حتما
سلام عزیزم منم تو هفته 11 هستم ومعده درد و سوزش معده دارم حالت تهوع هم کنارشه . طبیعیه چون رحم شما داره بزرگ میشه فشار میاره. میوه های ترش نخور غذاهاتو کم کم بخور چایی دارچین یا زنجبیل بخور .دراز بکش چون حتما به خاطره معده درد کمرت هم درد میگیره.
راسستی من بعضی وقتا با نی نی حرف میزنم وبهش میگم که دوسش دارمو تقصیر اون نیست که حالم بده چون نمیخام انرژی منفی بهش بدم ولی ازش میخام اون باخدا صحبت کنه که حالم خوب شه
و بعدش مثل معجزه حالم خوب میشه
خدایا مرا مدام یاداوری کن که چه نعمت هایی به من دادی زیرا من فراموشکارم
2728
وای منم هفته نهم هستم معده درد دارم و نفخ شدید اسید معده ام مدام تو گلومه همش سرفه میکنم غذا که میخورم چه کم چه زیاد ترش میکنم هیچی دوست ندارم بخورم شبا که بدترم و اصلا شام نمی تونم بخورم
محتاجم به دعا
من هفته ششم از الان معده دردم خیلی دردم زیاده نمیدونم چکار کنم دکترم گفته هیچ دارویی نیاید بخورم و عرق نعنا هم ممنوعه چکار کنم اخه حالم داغونه نفخ دارم شکمم مثل ٥ماهه هست از ورم همه میگن مطمینی تازه باردار شدی 😭😭😭😢😢😢😢
👼🏼 دنیای من بزودی رنگ دیگری خواهد گرفت 👼🏼 🙏الهی آمین 🙏 خدایا شکرت ک صدامو شنیدی و نی نی مو از آسمون ها فرستادی تو وجودم🙏👼🏼🙏

سلام منم تو هفته هفتم هستم، معده ام همش درد ميكنه و سنگينه، غذا نمي تونم بخورم رفتم دكتر بهم گفت اسد معده ات زياده دارو داد بهتر شدم ولي بازم اشتها ندارم و اگر جز غذا هاي ساده چيزي بخورم حالم بد ميشه

سللم خانم ها

من روز ٢٧دوره هستم و يكي دو روزه تو قفسه سينه ام يا سرمعده ام تير ميكشه و ميسوزه

قبلا وقتهايي ك خيلي نفخ داشتم اينجور ميشدم اما الان زياد نفخ ندارم و توي طول شبانه روز چندبار اينجور ميشم

ممكنه از اثرات بارداري باشه؟؟

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم
سلام ترو خدا بگید منم چیکار کنم ماه دوم بارداریم سردرد و معده درد و فقط حس حالت تهوع حالم رو بد ...

منم شرایط تو رو دارم ، حس حالت تهوع عصبیم کرده 

هیچ راهی هم ندارم😞😞 تا غذا میخورم مجبورم دراز بکشم 

هر راهی پیدا کردی به منم بگو

من ی کم خیلی کم زنجبیل و دارچین میریزم تو چای با نبات عااالیه  

خانمی دارچین تو دوران بارداری خطرناکه باعث سقط میشه

منم هفته ۱۹ هستم سه روز نفخ و معده درد شدید گرفتم البته هرازگاهی بهتر میشه ولی قطع نمیشه قرص رانیتیدین هم میخورم نمیدونم چیکار کنم خوب شه زنجبیل هم با چای نبات میخورم بهتر میکنه ولی کامل خوب نمیشه

2706