2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر برای خونه می خوای پس انداز کنی باید برنامه ریزی داشته باشی ... باید یک حساب جدا داشته باشی و فکر کنی قسط داری و هر ماه یک مبلغی از حقوق خودت ( اگر سر کار می ری ) و شوهرت رو بگذاری اونجا . البته باید پس انداز بزرگی داشته باشی وگرنه با یک سال پس انداز نمی تونی خونه بخری .
من پس انداز کردم و حالا صاحب یه آپارتمان شیک 3 خوابه در شمال شهرم اما تا خرخره تو قرض تا 5 سال دیگه. اما ارزششو داره.
اول از همه نترسید و به خودتون بگید من می تونم. دوم باید روی پس انداز ، مقدار اون و یه وام که بتونید اقساطشو بموقع و بدون استرس پرداخت کنید برنامه ریزی کنید. سوم بگردید موردی رو که به پولتون میخوره پیدا کنید در ابتدای کار متراژش کم باشه هم زیاد مهم نیست اما جای نسبتاً متوسط یا خوبی باشه که براحتی خرید و فروش بشه.
استارت کارو که زدید خبرم کنید تا مراحل بعدی رو در طبق اخلاص بذارم....
شوهرم هر ماه صد تومن میریزه به یه حساب جدا....من خودمم هر موقع پولی دستم باشه که زیاد لازمم نباشه میریزیم به حساب خودم..........و سعی میکنم زیاد ولخرجی نکنم........بعد اخر هر ماه هم پولی رو که از خرج خونه اضافی اومده میریزیم به حساب.....................به نظرم خیلی خوبه و ما که خیلی راضی هستیم
2740
ایشالا که خدا به همه خونه بده .. کوچیک و بزرگش فرقی نمی کنه ... مهم اینه که سقفی بالای سر همه باشه و اون سقف ایشالا که مال خودش باشه تا خیالش راحت باشه ... نگران سال بعد و بالا رفتن اجاره ها نباشه ... ایشالا که خدا به همه خونه بده .
من اعتقادم اینه که آدم صرفه جویی کنه و پس انداز داشته باشه ...خریدن خونه ارزش اینو داره که آدم چند سال قسط بده.........ما که تصمیم داریم تا سه چهار سال دیگه یه خونه سه خوابه بخریم.....البته الانم خونه داریم اما نزدیک چهل متره و کوچولوهه
مامانم میگه پول عروسی و خونه و سفر زیارتی رو خدا جور میکنه. اما من فکر میکنم این درست تره: از تو حرکت از خدا برکت. اگه زندگیتون دو موتوره میچرخه بهتره درآمد یکی از موتورها پس انداز بشه برا خرید سرپناه که اساسی ترین معضل بشر امروزه.
من اگر کمک پدرهمسری نبود الان خونه نداشتم
البته اول ازدواجمون یه آپارتمان بزرگ 180 متری بهمون داد (مال خودشون بود) ولی بعدش یه 120 متری برامون خریدن و الان هم قراره یه بزرگترش رو مامانم اینا بهمون بدن که راحت باشیم توش
مامان مهربون ایشالله توش خوشی کنی هزار سال. خونه داشتن خوبه و آرامش خاطر میاره اما شما که هدیه گرفتی و مجبور نیستی قسط بدی هزار بار بیشتر از ما آرامش خاطر داری. مبارکت باشه.
خونه خریدن هم کار شاقیه هم نه
من الان یه خونه 40 متری تو پیروزی دارم و خودمم تو پونک می شینم
موجر و مستاجر بودن خیلی سختره
ادم باید دلش خوش باشه
من کسانی رو می شناسم که خونه ندارن و کلی تو زندگی عشق و حال می کنن
ولی من شوشو 4 سال از زندگی مشترکمون رو به خاطر خونه دار شدن و ماشین خریدن فقط کار کردیم الان هر کار می کنم خستگیم از تنم بیرون نمی ره
تازه تو خونه خودمم نیستم و بازم مستاجرم
مگه درآمد یه کارمند یا حتی 2 تا بیشتر از ماهی 2 میلیونه که با هزینه فرض کنیم 1 تومنم در ماه پس انداز داشته باشیم می شه سالی 12 تومن چند سال باید صبر کنی
تازه اگه پس اندازم داشته باشی فکر مسافرت و خوشی رو باید بذاری کنار