2726
عنوان

دکتر باریک بین متخصص پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 80616 بازدید | 28 پست
منم مریض باریک بین بودم....بعد دیدم سرش شلوغ شد نرفتم پیشش چون کیفیت کارش اومد پایین!! تا ده شب هم مریض میدید!! چشاش وا نمیشد!!

به جاش رفتم پیش دکتر شفیعی که همکارش هست.

خال هامو برداشتم عالی شد....اصلا جاش مشخص نیست تازه 20 روزم نشده!!!!

4 تا خال برداشتم فقط 60 گرفت
یک عمر در انتظاری تا بیابی آنرا که درکت کند..و تو را همانگونه که هستی بپذیرد...و عاقبت در می یابی که ..او از همان آغاز خودت بوده ای..
سلام سرور جان اصلا نگران نباش منم خال هامو برداشتم خیلى طول کشید تا جاش رفت طبیعیه دختر
هر خالو چند گرفت؟؟؟
پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من میخام واسه لیزر مو برم پیش ی دکتر خیلی خوب

هورمون مردونم یکم بالاس خیلی دکتر رفتم ولی ن جوشام بهتر شد نه هورمونام تنظیم

الان دنبال ی دکتر خوب واسه لیزر مو و جوش و تنظیم هورمونام میگردم میشه ی دکتر خوب معرفی کنید

من و خواهراممپیش دکتر لطفی میریم شمارش الان در دسترسم نیست از توی سایت برداری کارش واقعا عالیه

راس میگی زهرا جون ؟؟ دکتر لطفی بزنم تو اینترنت مشخصاتشو میده؟ خیلی وقته دنبال یه دکتر پوست خوبم