2703
2553
عنوان

دکتر باریک بین متخصص پوست

80437 بازدید | 28 پست
سلام بچه ها
من برا برداشتن خال های صورتم پیش دکتر باریک بین رفتم که تو این سایت تعریفشو زیاد کرده بودن.
خال هامو برداشت ولی جاشون به صورت لکه های قهوه ای پررنگ در اومده الان 1 ماه کسی خال برداشته که اینجوری شده باشه؟

من فکر می کنم نتونسته خوب کار کنه و پوستمو با لیزر حسابی سوزونده.
سرور جون من می خوام برا مادرم لیزر جوان سازی صورت انجام بدم . می دونی حدود قیمتا چنده ؟ باریک بین اسم لیزر جوان سازیش چیه ؟ من که اسم این دکترو زیاد شنیدم عجیبه که واسه شما خوب عمل نکرده !
نگران نباش زمان بگذره پوست تازه بیاد لکه ها می رن . خودش چی می گه ؟ کرم روشن کننده و لایه بردار نداده ؟ می گه لکه ها طبیعی هست ؟
راستش من خودم ادرس این دکترو تو همین سایت پیدا کردم برا من که اصلا خوب نبود. خودش میگه ضد افتاب بزن ولی فایده ای نداره.

دکتر باریک بین گرون میگیره به نظرم مادرتو پیش یه دکتر با تجربه کافی ببر .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اتفاقا منم میخوام مامانمو ببرم پیش دکتر باریک بین واسه لیزر جوانسازی.

ملینا جون اگه تحقیقی در این مورد کردید میشه به منم بگید؟ میدونید جلسه ای چنده؟
بال زدن پیش از موعد اصل دیوونگیه! فرقی هم نمیکنه که جوجه عقاب باشی یا جوجه کلاغ!
الی جون من شاید ببرم پیش دکتر رضیعی . آخه قیمتاش بهتره منم نمی تونم زیاد هزینه کنم البته نمونه کارشو ندیدم و کسی رو ندیدم که پیش اون رفته باشه .
من امروز از بمیرستان رازی قیمت لیزر جوان سازی رو سوال کردم جلسه ای سیصد هزار تومن ! بود . لیزر فراکشنال فکر کنم استار لایت یا همچین اسمی .
اما رضیعی صد و پنجاه می گیره.
2714
باشه حتما الی جون . همین روزا می رم اما نتیجه که فوری ظاهر نمی شه . لیزر رو باید بین سه تا پنج بار انجام داد . به فاصله های یک ماه یک ماه . و تازه بعد از ماه سوم تغییرات کوچیکی ظاهر می شه و با گذشتن چند ماه نتیجه معلوم می شه .
آخه تو کلینیک مهرگان به مامان من گفتن نتیجش از همون اولین جلسه مشخص میشه که؟
الی جون اسم لیزری که استفاده می کنن چی هست که جلسه اول مشخص می شه ؟
من که اطلاعاتم از سایت دکتر رضیعی هست که نوشته بود بعد از سه ماه و سه بار نتیجه کمی مشخص می شه
drrazi.ir
سرور جون اگر خواستی شماره ی همسرم رو بهت بدم برای مشاوره بری پیشش ، همسرم متخصص لیزر هست ، مشکل هزینه ایی هم نداره برای مشاوره برو پیشش تازه تست اولیه مجانی هست جهت بررسی خود بیمار از پیشرفت کار
2706