2733
2734
عنوان

اقدامی های بارداری این ماه

509 بازدید | 70 پست

سلام دوستانی که در حال اقدام هستید و میخواهید اقدام کنید بیاید کنار هم باشیم و بهم کمک کنیم و امید بدیم ممنون

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من خودم نزدیک 3 ساله که منتظرم و دیگه بعد این همه مدت این سه ماه گذشته همسرم داروهاشو مصرف کرده و به این ماه و دو ماه آینده امید دارم که خدا بخوادو باردار شم من امروز روز 7 پریمه 

من امروز ۱۵ روز بعداز قاعدگیمه پریشب اقدام داشتم امشبم اقدام میکنم اما اصصصصلا امید ندارم هرماه کارم شده همین دیگه از ارتباط با شوهرمم لذت نمیبرم اونم این موضوع رو فهمیده دیگه جفتمون نا امید و خسته از تلاش 

خدا جونم ببخشیداااا ولی زودتر نی نی مو بده لطفا🙏🏻چون باباش دوست نداره شبا بیرون از خونه باشه😔

بچه ها لطفا کنار هم باشیم و هر کی که این ماه باردار شد به امید خدا بقیه کنار هم برای ماه اینده خیلی میتونه تجربیات بقیه همون کمک کنه 

من خودم نزدیک 3 ساله که منتظرم و دیگه بعد این همه مدت این سه ماه گذشته همسرم داروهاشو مصرف کرده و به ...

ان شاءالله که همین ماه نتیجه بگیری دارو چی مصرف کرده همسرت؟منم مشکل از ضعف همسرم هستش سه ساله منتظرم

خدا جونم ببخشیداااا ولی زودتر نی نی مو بده لطفا🙏🏻چون باباش دوست نداره شبا بیرون از خونه باشه😔

بچه ها تاپیک زدم کسی نیومد

امروز روز ۱۳ آمپول آزادسازی تخمکه و دیروز صبح بیبی گذاشتم منفی بود

درد پری دارم و کمر درد و دلدرد و ترشحم سفید شده ولی پری نمیاد

چند روز بعدش پری میاد؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
من امروز ۱۵ روز بعداز قاعدگیمه پریشب اقدام داشتم امشبم اقدام میکنم اما اصصصصلا امید ندارم هرماه کارم ...

نه اینجور نباش منم خیلی وقتا ناامید میشم اما تو این مدت کسانی رو دیدم که با بدترین وضعیت اسپرم همسرشون و تخمک خودشون باردار شدن پس چرا ما نشیم انرژی بد به خودمون انتقال ندیم همش تقصیر افکار خودمونه

بچه ها تاپیک زدم کسی نیومد امروز روز ۱۳ آمپول آزادسازی تخمکه و دیروز صبح بیبی گذاشتم منفی بود درد ...

من اصلا سر در نمیارم از امپولو قرص برا تخمک بزار ببینیم شاید کسی بلد باشه اینجا

من اصلا سر در نمیارم از امپولو قرص برا تخمک بزار ببینیم شاید کسی بلد باشه اینجا

والا چند بار تاپیک زده فقط میان میگن ان شالله میشی

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
ان شاءالله که همین ماه نتیجه بگیری دارو چی مصرف کرده همسرت؟منم مشکل از ضعف همسرم هستش سه ساله منتظرم

من درمانم طولانیه قبلا برا یکی از بچه ها نوشتم الان براتو میفرستم تو هم دوست داشتی بگو 

2706