2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام بدونم این کارخونهای بزرگ که بعضی مهندسهاشون و واسه دوره میفرستن خارج..هر چند وقت این طوری یعنی مدام باید برن دوره یا این طوری نیست ممکنه بیشتر از 1 ماه بشه دوره
2731
2738
عزیزم الان شوهرم داره میره یه جای جدید..جای قبل فقط یه بار بردن ایتالیا ..الان میخوام بدونم ممکنه مدام تکرار بشه یا همین یکی دو باره تو ساااااااااااااااااال
نه معمولا سالی یک یا دوباره. مگر اینکه از مدیرای عالی رتبه باشه که شاید چهار پنج بار مجبور بشه بره.
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
نه شوهر من دوره های فشرده آموزشی یا موقع خرید و تست قطعات میرن. انقد هم کارشون ضربتی و از صبح تا شبه که حتی وقت خرید یا دیدن جاهای تاریخی رو هم ندارن. میگه پول اضافه بابت تفریحمون خرج نمیکنن. تا لحظه ی برگشت باید سر تست ها و کلاس ها باشن.
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
2706