2737
2734
عنوان

سونوی قلب

419 بازدید | 31 پست

سلام. خانمها من هشت هفته و دو روزم بود رفتم دکتر با سونوی واژینال قلب رو دید. ولی گفت طبق سونو ۶ هفته و چهار روزته

نه تو میمانی نه اندوه... و نه هیچ یک از مردم این آبادی.. به حباب نگران یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت.. غصه هم خواهد رفت آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند. 

بعد از دیروز کمردرد دارم دیشب هم یه لک قهوه ای دقیقا مثل لکی که موقع لانه گزینی دیده بودم دیدم

نه تو میمانی نه اندوه... و نه هیچ یک از مردم این آبادی.. به حباب نگران یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت.. غصه هم خواهد رفت آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند. 

امروز صبح رفتم بیمارستان با سونوی شکمی فقط ساک رو دیدن.. یعنی چی؟؟؟؟ یعنی ممکنه هنوز قلبش با سونوی شکمی معلوم نشده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیشکی نیست؟

2742

عزیزم.شاید زود باشه بدای سنوشکمی.قلبش رک دیده و اینکه زمان رو دیر تر  گفته شاید لانه گزینی دیر اتفاق افتاده .نگرانش نباش د برو پیش دکترتو فعلا استراحت کن

2740

جنینیت هنوز خیلی کوچیکه عزیزم ولی تشکیل شده. نگران نباش. از من میشنوی تا شرایطت حاد نشده تو بارداری نه معاینه داخلی کن نه سونو داخلی. چون دیر تخمکگذاری کردی سن جنینیت بر حسب پری با سن واقعیش نمیخونه. 2 هفته دیگه که بری با سونو شکمی قلبش رو میبینی. الان فقط استراحت کن و برو دکتر تا بهت در صورت لزوم شیاف بده

چرا قشنگ پست هامو نخوندید؟ انگار هرکی فقط یه تیکشو خونده. من که کامل توضیح دادم

سونو واژینال دقیقه  قلبشم خیلی زمان خوبی تشکیل شده مبارکه سونو واژینال دو هفته زودتر تشخیص م ...

ممنون عزیزم.

ایشالا همه چی خوب باشه

الان دو هفته دیگه با سونوی شکمی هم جنین هست هم قلبش در اصل الانبچت تودلته با قلب برو حالشوببر😍😍😍

یعنی نگران اون یکم لک بینی نباشم. الان دیگه ندارم

جنینیت هنوز خیلی کوچیکه عزیزم ولی تشکیل شده. نگران نباش. از من میشنوی تا شرایطت حاد نشده تو بارداری ...

شیاف داد بهم. روزی یه باره شیاف؟ الان دیگه لک بینی ندارم استفاده نکردم.

شیاف داد بهم. روزی یه باره شیاف؟ الان دیگه لک بینی ندارم استفاده نکردم.

باید تا 5 ماهگی استفاده کنی. منم لک بینی داشتم هفته گذشته. 5 تا بهن داده بود. تموم که شد منم لک بینیم تموم شده بود برا همین دیگه استفاده نکردم ولی چند روز بعدش دوباره لکه بینی اومد. دکتر که رفتم گفت تا 5 ماهگی باید استفاده کنی. برا من اولش روزی 2 تا بود ولی دیروز احتمالا دکترم کردتش روزی یه بار

2706