2737
2739

سحر هستم ساکن استانبول برای ثبت خرید عید تا آخر بهمن سفارش میگیرم، کلی از برند ها الان حراج زدن 🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️

آدرس کانال @saharrshopping

اینستاگرام @sahar__shopping 

اینستاگرام شخصی من که با خیال راحت خرید کنید @benita__barsam

بنیتا و برسام عشق های من

هنووووز؟؟؟مگه بقیه انجام دادن؟؟؟کی عیده اقا ؟من تازه میخوام پالتو بخورم

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

واقعا بقیه خرید کردید از الان 😳😳😳

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه شروع شده 😐من صدا سوت نشنیدم😑

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

من خرید نمیکنم همه چی دارم 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
2740
نه دوستان کسانی که خرید آنلاین برای عید شون انجام میدن اصولا دوماه قبل شروع میکنن تا عید به دستشون ب ...

سلام عزیزم سوال داشتم در مورد ازدواج و فاصله سنی تون .

چون برای عزیزی پیش اومده