2737
2734
عنوان

گوشی های اپل

31 بازدید | 5 پست
سلام خانوم ها...ممنون میشم اگه یکی کار با آیتونز رو بهم یاد بده... تمام مقالات و متن هایی که راجع به آموزش بود رو خوندم ولی سر در نیاوردم.. مشکلم اینه که نمیتونم عکس هایی که از کامپیوتر ریخته شده به موبایلم رو پاک کنم...
خدایا بابت داشته ها و نداشته هایم شکر...
نمیتونید پاک کنید تنها راه پاک کردن اون عکس ها اینه که با نرم افزار ایتونز عکس جدید بریزید تو گوشی تا قبلی ها پاک بشن
برای تو و خویش چشمانی را ارزو میکنم که چراغ ها و نشانه ها را در ظلماتمان ببیند... گوشی که صدا ها و شناسه ها را در بیهوشیمان بشنود... برای تو و خویش روحی که این همه را در خود گیرد و بپذیرد... و زبانی که در صداقت خود ما را از خاموشی خویش بیرون کشد... و بگذارد از ان چیزها که در بندمان کشیده است سخن بگوییم... احمد شاملو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره مطمئنم یه فایل جدید تو کامپیوتر از عکسایی که میخواید درست کنید حتما لازم نیست ۴۰۰ تا باشه،۲هم باشه فرقی نداره بعد اونو با ایتونز جایگزین قبلی کنید کلا تو گوشی اپل عکسی رو که میریزید جز بت این روش نمیتونید پاک کنید
برای تو و خویش چشمانی را ارزو میکنم که چراغ ها و نشانه ها را در ظلماتمان ببیند... گوشی که صدا ها و شناسه ها را در بیهوشیمان بشنود... برای تو و خویش روحی که این همه را در خود گیرد و بپذیرد... و زبانی که در صداقت خود ما را از خاموشی خویش بیرون کشد... و بگذارد از ان چیزها که در بندمان کشیده است سخن بگوییم... احمد شاملو
2731