2737
2734
عنوان

پرت كردن اشيا

99 بازدید | 7 پست

دخترم دوسالشه،درست داره همه چيو پرت كنه. امروز در قندون مادرشوهرمو پرت كرد پودر شد. خونه خودمونم كنترل و اسباب بازياشو پرت ميكنه بعدش ميخنده انگار كشف بزرگي كرده. تجربه ي اين چنيني داشتين؟راهكارتون چي بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اين دورانم مي گذره بلاخره ه هر چي بزرگتر مي شه بيشتر توجه و كنجكاويش مي ره سمت باقي چيزها و اين پرت ...

اميدوارم. اما نميخوام خسارت بزنه. لاقل خونه ي مردم خسارت نزنه. باهاش حرف ميزنم. اخم كردم اما خبري از پشيموني نيست. تازه ميخواد بندازن ميگه نه كار بديه بعد ميندازه ميخنده. نميدونم داره لجبازي ميكنه يا مقتضي سنشه. 

آخه تازه از شير گرفتمش فك ميكنم يكم لجباز شده

2731
اميدوارم. اما نميخوام خسارت بزنه. لاقل خونه ي مردم خسارت نزنه. باهاش حرف ميزنم. اخم كردم اما خبري از ...

مي تونه از اينم باشه 

خدايا سپاسگزارم كه هستي 💕👨‍👩‍👧‍👦💕
براش توپ بگیر پسر منن همه چیز پرت میکنه . دو تا لیوان شکست الان میدونه حساسم لیوان پرت نمیکنه ولی ت ...

توپ پرتاب كردن كه كارشه. البته باهم توپ بازي ميكنيم. اما امروز كه در قندون مادزشوهرمو شكوند خودم ناراحت شدم. 

از این توپ کوچک ها هست همیشه لهش بده و باهاش لازی کن .من این کار کردم الان وسایل خونه و شکستنی دیگه ...

اون كارم كردم اما انگاري از پرت كردم لذت ميبره. چون خنده ي بعدش خنده ي پيروزيه. ذووووق ميكنه چه جورم

2740