2737
2734
عنوان

مامانا میشه بیاین

77 بازدید | 13 پست

سلام من دخترم چند وقت دیگه چهارماهش میشه از ماه دوم شبا نمیخوابه همش بیداره روزا میخوابه به دکترشم گفتم گفت اگه میخوای تا شربت خواب بهش بدم راه دیگه ای نیست به نظرتون؟

عزیزم سعی کن شربت خواب ندی زیاد خوب نیس خوب نزار بدموقع بخوابه مثلا ساعت ۸ بخوابه تا ده شب میدونی ک ...

آخه هروقت که خوابه هیچ جوری بیدار نمیشه صبحا تا بعداز ظهر خوابه سر شبا هم اگه نزارم بخوابه همش بیقراری میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من چهار ماهش بود با اسباب بازی سرشو گرم میکردیم توام اینجوری سرشو گرم کن ببرش جایی که سرگرم شه نخوابه و خیته شه شبا بخوابه البته یهم نمیشه تغییر بکنه کم کم این اتفاق میفته

2728
آخه هروقت که خوابه هیچ جوری بیدار نمیشه صبحا تا بعداز ظهر خوابه سر شبا هم اگه نزارم بخوابه همش بیقرا ...

خب عزیزم همینجور عادت کرده باید عادتشو تغییر بدی یااینکه خودتم هروقت خوابه باهش بخوابی

خب عزیزم همینجور عادت کرده باید عادتشو تغییر بدی یااینکه خودتم هروقت خوابه باهش بخوابی

خودم که صبحا باهاش میخوابم ولی میگم نمیشه همش همینجوری بمونه

پسر من چهار ماهش بود با اسباب بازی سرشو گرم میکردیم توام اینجوری سرشو گرم کن ببرش جایی که سرگرم شه ن ...

شبا اکثرا میریم خونه مادر شوهرم اینا بازم میخوابه یعنی اگه سر شب نخوابه شب تا صبح میخوابه؟

2740
شبا اکثرا میریم خونه مادر شوهرم اینا بازم میخوابه یعنی اگه سر شب نخوابه شب تا صبح میخوابه؟

معلومه ک میخوابه شما خودت از۸بخواب تا ده ببین میتونی دوباره بخوابی .بدموقع خوابش میکنی یکم خستش کن بزار شب راحت بهوابه

معلومه ک میخوابه شما خودت از۸بخواب تا ده ببین میتونی دوباره بخوابی .بدموقع خوابش میکنی یکم خستش کن ب ...

باشه عزیزم تا حالا جلوی خوابیدنشو نگرفتم امتحان میکنم

اگه درست بشه که خوبه میترسم عادتش بشه

الان ک باهاش بازی کنید ک حالیش نمیشه زیاد ولی بزرگتر بشه حالبش میشه کمکم هوا داره گرمتر شد بگیر با کالسکه ببرش بیرون درست میشه اونوقت دیگه ازشیطنت دوس نداره بخوابه