2733
2739
عنوان

سی دی بی بی انیشتین، آره یا نه؟

913 بازدید | 14 پست
سلام به مامانای عزیز
می خواستم بدونم سی دی بی بی انیشتین برای بچه ها خوبه یا نه؟ لطفا کسایی که این سی دی رو برای بچهشون خریدن، لطفا راهنمایی کنن که چه جور ه؟ آیا توصیه می کنید برای پسرم که 3 سالشه بخرم؟ یا اصلا دیر شده؟! اصلا محتویاتش چیه؟ آموزشیه؟
راستش چون می گن تا 3 سالگی تلویزیون برای بچه ها ممنوعه، تا حالا اقدام به خرید نکردم! البته نه اینکه اصلا تلویزیون نبینه، ولی می گفتم، اونم بخرم، مقدار تماشای تلویزیون و کامپیوترش بیشتر می شه. البته خیلی اهل تلویزیون نیست و زیاد پای تلویزیون دوام نمی آره!
حالا ممنون می شم با توجه به تجربیات یا اطلاعاتتون، راهنماییم کنید. ممنون از توجهتون.
منم کمک میخوام. سی دی رو دارم اما نمیدونم کی و چه جوری باید برا دخترم بذارم.؟ از چند ماهگی اش؟؟؟؟؟؟؟
به دنبال واژه ها مباش....کلمات فریبمان می دهند

وقتی اولین حرف الفبا کلاه سرش برود،

فاتحه کلمات را باید خواند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر من 2 سال و نیمه است خیلی وقته این سی دی ها رو داره هدیه براش اوردن اولش نیگا نمی کرد اما یه کم بزرگتر شد خیلی خوشش اومد. میخکوبش می کنه!
بعضی از سی دی هاش فقط آهنگه ... باخ و بتهون و.. آهنگای کلاسیک کلا
در حد چند کلمه هم انگلیسی داره مثلا یه سی دی در مورد آموزش رنگه که رنگا رو نشون می ده و هی می گه yellow

آپلود عکس رایگان و دائمی آپ سیتی
2740
توی اینترنت می گشتم در باره magic English هم گفته بودند که خوبه. کسی از اعضای نی نی سایت هست که استفاده کرده باشه؟ چطور بلوده ؟ راضی بودید؟ بچه های استقبال می بکنند و یاد می گیرند؟
در ضمن این سی دی ها رو روزی چه مدت باید استفاده کرد؟
2706