2752
2734
عنوان

چیکار کنم شوهرم فروشندشو عوض کنه

585 بازدید | 55 پست

چند وقته یه فروشنده آورده یه زن جوونه ۱۹ سالشه. اوایل میگفت شوهر داره. بعد فهمیدم داره توافقی از شوهرش که عقده جدا میشه. اصلا حس خوبی بهش ندارم. پوشش خیلی بده تو مغازه شلوارای روشن و خیلی تنگ میپوشه سیوشرت یا پالتوش تنگ و خیلی کوتاهه خیلی جلب توجه میکنه. کلی آرایش و لاک و ..... . نمیدونم من حساس شدم واسه بعد از زایمانمه یا حساسیتم طبیعیه. یه بار قشقرق به پا شد سر این موضوع ولی میگه شاگرد پیدا کردن به این راحتیا نیست نمیتونم عوضش کنم. بعدش با خوبی گفتم بازم گوش نمیده. یه شاگرد دیگه ام داره پسر سن بالاست ۴۷ سالشه ولی زن نداره میگفت انگار اعتیادم داره . میگم دوتاشون مورد دارن دوتاشونو عوض کن پول اضافی مگه داری، یه شاگرد درست و حشابی پیدا کن ولی میگه نمیشه و اصلا اقدامم نمیکنه. میگه دارن کارشونو میکنن چرا بیخودی عوضشون کنم. هر بارم زنگ میزنم مغازه اگه دختره برداره میگه نیستن با گوشیشون تماس بگیر. دیشب ساعت ۹ ز زدم میگه نیستن ز زدم شوهرم میگه دارم میرم ماشینو از تو پارکینگ بردارم. در صورتی که همیشه وقتی مغازه رو میبنده میره پارکینگ و یه سره از اونجا میاد خونه. یعنی حدودا ساعت ۱۰ و نیم شب. فکر میکنم دختره میخواد به زنگای من ج سر بالا بده. چیکار کنم به چه زبونی بگم شوهرم قبول کنه بندازش بیرون. 

یه بار با دختر عمه م رفتم مغازه اونم گفت یه جوری بگو که عوضش کنه ولی فکرم نکنم شوهرت اینو عوض کنه ( منظورش این بود حتی واسه اینکه باهاش ل..ا...س بزنه عوضش نمیکه) نگهش میداره. 

شاید زیادی حساس شدی نمیدونم . 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه باید مدام باهاش حرف بزنی دیگه تا راضی بشه.‌‌اما نبایدم شکاک و بدبین باشی..بعدم به تیپ نیس بعضیا باچادر چه کارا که نمیکنن...اگه چادری بود مشکلی نداشتی ؟؟!!

ذکر  آغازتحریم ها                                              پراید رسید به زانتیا آقابیا آقابیا روزی۱۰۰۰مرتبه
2731

وای امان از این زنایی ک محیط بیرون و با محیط خصوصی زن و شوهریشون اشتباه میگیرن تو پوشش و ارایش !اخرم خونه خراب کن میشن بعدم میگن شخصیه! به کسی مربوط نیست

استارتر بنظر من خودت تو دیوار اگهی بده بفرست مغازه

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
دیگه باید مدام باهاش حرف بزنی دیگه تا راضی بشه.‌‌اما نبایدم شکاک و بدبین باشی..بعدم به تیپ نیس بعضیا ...

حداقل شلوار روشن تنگ نمیپوشه از صبح تا شب جلوی یه مرد رژه بره😏

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

اين دور و زمونه زن ها گرگ شدن بعضي ها 

الان يه عده روشن فكر ميان ميگن اگه به شوهرت اعتماد داري بزار باشه 

نخير 

الان همه مرد ها  تنوع طلب شدن 

كافيه شرايط فراهم باشه 

لزومي نداره همچين موردي بزاره تو مغازه 

حتما باهاش صحبت كن عِوَض كنه 

منم با دوتا بچه تو خونه م و نمیتونم سر بزنم برم مغازه. یه بار رفته یودم خونه مامانم اینا که نزدیکه مغازه شوهرمه بچه هارو گذاشتم اونجا رفتم مغازه دیدم دختره با شوهرم تنهاست داره براش یه چیزی رو تعریف میکنه. شوهرمم سیگار میکشه تو مغازه و لبخند به لب داره به حرفاش گوش میده. موقع برگشتن دیدم اون شاگردش که پسره دستش نونه داره میره سمته مغازه. اونو فرستاده بود نون بخره براشون.

حداقل شلوار روشن تنگ نمیپوشه از صبح تا شب جلوی یه مرد رژه بره😏

از راه به در کردن فقط با شلوار تنگه..مردی که بایه شلوار میخواد از راه به در بشه بشه به درک

ذکر  آغازتحریم ها                                              پراید رسید به زانتیا آقابیا آقابیا روزی۱۰۰۰مرتبه
از راه به در کردن فقط با شلوار تنگه..مردی که بایه شلوار میخواد از راه به در بشه بشه به درک

وا مرده دیگه پیغمبر نیست ک

قدیما میخواستن ادم های خوب و شکنجه کنن از همین راه شکنجه میکردن!تاثبر میزاره بالاخره

ادم ده بار نبینه صد بار خب بالاخره چشمش میفته دیگه

منم با دوتا بچه تو خونه م و نمیتونم سر بزنم برم مغازه. یه بار رفته یودم خونه مامانم اینا که نزدیکه م ...

وااا شوهرت دو تا شاگرد داره..خودشم میره؟یا کلا خودش بره یا کلا نره اونا باشن...مگه مغازه ی چی داره؟؟میصرفه دوتا شاگرد بگیره خودشم بره؟؟

2706