2726
عنوان

رنگ کردن مو با حنا

128535 بازدید | 63 پست
با سلام
من اینجا می خوام تجربیات خودم و همسرم رو در مورد استفاده از حنا براتون بذارم . دستورات تهیه تمام تست شده .
قبل از هر چیز یادتون باشه نتیجه حنا به رنگ طبیعی مو بستگی داره .
تهیه خمیر حنا بدون هیچ افزودنی دیگه :
تو این روش رنگ حنا کاملا قرمزه بسته به اندزاه بلندی مو حجم خمیر رو در نظر بگیرید و خمیر کنید هرگز حنا رو با آب خمیر نکنید رنگش پریده میشه نارنجی کمرنگ به جای آب از آبلیمو استفاده کنید البته اگه آبلیمو گرم باشه خیلی بهتره.
افزودن بابونه به حنا : مقدار دو تا سه قاشق غذاخوری گل بابونه رو توی یه ظرف آب در حال جوش رو شعله ملایم بریزید و بذارید خوب بجوشه البته رو شعله خیلی ملایم بعد از حدود 15 دقیقه محتویات ظرف رو صاف کنید و با آب بابونه در حالیکه گرم هست به همراه آب لیمو خمیر را تهیه کنید
افزودن گل ریواس به حنا : مثل دستور بابونه انجام دهید فقط توجه کنید گل ریواس به شدت قرمزی حنا رو کم میکنه و رنگ به زرد تمایل پیدا می کنه
به زودی تکمیل تر میشه
بابونه جه رنکی میکنه مو رو؟
تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
به ضخامت مو ربطی نداره
موها نباید چرب باشه قبل از استفاده حتما شسته بشه موها و کاملا خشک باشه
ضمنا تو تهیه حنا از آب استفاده نکنید کیفیت حنا هم مهمه حنای خوب رنگش سبز ه
شما به جای آب کلا از آبلیمو استفاده کنید اسیدی بودن لیمو رنگ حنا رو کامل میکشه بیرون بابونه هم باید بجوشه ضمن اینکه حنا قبل از مصرف باید حد اقل یه ساعت تو ظرف بمونه ایشالا نتیجه بگیرید
2706