2726
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 893703 بازدید | 3791 پست
مهسا::

عزیزم بسته داره به اینکه کدوم شهر انجام بدی کدوم کلینیک و اینکه چن تا کیت برات استفاده شه فرق می کنه اما نهایتا راه مقرون به صرفه و راحتیه.به ندرت کبودی داره و نهایتا توی 24 ساعت تورمش میره.
آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه
saba:

گلم مرطوب کننده فاقد چربی مدیلن خوبه .همینطورم مرطوب کننده کلاژن آردن مخصوص پوسن چرب.
بین ایرانی ها کرم زیر چشم راسن.
خارجی ها کرم دور چشم ضد چروکLB(دقت کن چن نوع داره نوع ضد چروکش رو بخواه)/کرم زیر چشم رزاگراف
اره ماتریکسل مدیلن خوبه اما باید مدام استقاده کنی روی خطوط خنده و خط اخم ات.توی خارجی ها هم ژل کنسانتره الواژ اَون برای این مورد مفیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماری::

عزیزم ضد آفتاب رنگی اس پی اف 63 دکتر ژیلا یا ضد آفتاب راسن(کلا سعی کن تا جائی که ممکنه سمت اس پی اف های خیلی بالا نری)

کرمها نقش پیشگیری کننده دارن نه درمان.مواردی از اونها شبه بوتاکس عمل می کنن اما نهایتا آش همون آشه و کاسه همون کاسه:) راهش نهایتا لیزر آر اف فراکشنال ه.
اما اگه خواستی به عنوان پیشگیری کننده استفاده کنی توی ایرانی ها راسن بگیر.

بهتره مرطوب کننده رو دور چشم نزنی(در این خصوص تضاد آرا زیاده اما چرا آدم باید روزه ی شک دار بگیره:)
2728
صبا::

فعلا در خصوص میکرودرم دست نگه دار .بزاریمش برای آخرین راه ها.
خرید AHA رو هم فعلا بی خیال شو و کاری که می گم رو بکن :

صورتت رو هر روز با فیس واش گارنیر که روش عکس لیمو داره و مخصوص انوعه پوسته هر روز بشور (هم لایه برداره هم روشن کننده ) 10 هزار تومنه.

اگه صورتت اتومات جوش زا(جوشهای درشت ) نیست شبها ویتامین سی سی گل یا آردن 20 بزن.(دور چشم نزن)

:::می تونی 20 روز بعد از اینکه این روش رو به اجرا گذاشتی (اگر نتیجه مقبولت نبود که 90 در صد خواهد بود) به خرید سفید کننده قوی راسن فکر کنی که فاقد هیدروکینون ه.
راسن یه برند ایرانیه اما توی مطب معتبرترین پزشکها هم توصیه می شه.
مامان مریمی:::

اصلاااااااا نباید به ریشه زد .نه نرم کننده نه ماسک مو.به شدت ریزش میاره .فاصله ی 7/8 سانتی از ریشه باید زد(من خودم یه وجب فاصله می زنم:) ادامه بده زدنش رو فقز یه وجب با فاصله از ریشه .اگر باز هم بدبینی به نتیجه نیمه ی پائین موهاتو ماسک بزن

ELI ومرمر سبز:

روغن شتر مرغ 20 روز زمان میبره تا جوش رو از بین ببره (در بعضی پوستها خودش تشدید کننده جوشه )
خمیر دندون راه حل اورژانسی محسوب می شه.
به انضمام اینکه اگه جوش ات امروز در اومده روش سریع یخ بزار.
وکس صورت هم مشکلات خودش رو داره و راه نجات غیر از لیزر ، شیو کردنه .

نیایش::

معمولا SVR خوب جواب داده .به ویژه مخصوص پوست چرب ش رو شاهد بودم از رضایت کسی که استفاده کرده.

سوگند::

مرطوب کننده قوی QV رو بزن.این برند مخصوصه پوستهای خشک وحساسه گلم و خیلی ها جواب گرفتن .قیمتش مناسبه
یا کرم مرطوب کننده 24 ساعته ساسکین (60/70 تومن و کمی گرونه)

یا کرم مرطوب کننده 24 ساعته پریم(ایرانیه و داروخونه ها دارن)

یا مرطوب کننده ثمین مخصوص پوست خیلی خشک

نیم ساعت قبل و بلافاصله بعد از حمام روغن زیتون یا روغن شتر مرغ بزن به پوست صورتت و بعدش با فیش واش :فوم ژل بیودرم مخصوص پوست خشک (خارجی) یا فیس واش QV ویا فیس واش هیدرودرم مخصوص پوست خشک (ایرانی ) صورتت رو بشور.
روزانه بیشتر از یه بار فیس واش نزنی ها :) باقی موارد لازم شد با دستمال مرطوب آرایشی پاک کن صورتتو .

بعد حمام به بدنت لوسیون نرم کننده آردن رو بزن

AMANDA::

عزیزم تا جائی که من میدونم طی 3تا 6 جلسه لازم داره و فاصله اش حدود 40 روزه. و اینکه ممکنه نیاز به درمان ترکیبی باشه یعنی درمارولر و مزوتراپی مثلا.
به ترتیب الویت کرم دور چشم راسن یا درو چشم بتیس
کرم روز و کرم شب در کنار هم بیشتر جنبه تبلیغی برندها رو داره. یکیش کافیه
اگر پوستت خشک ه می تونی از کرم شب دکتر ژیلا استفاده کنی(اگه پوستت چربه نزن)
همینطور کرمQ10وویتامینCدکتر ژیلا رو هم بخری(هر دوش توی یه کرمه)

HELI:

اگ امروز زدی سریع روشون یخ بزار .مدام تکرار کن .و شب قبل خواب خمیر دندون بمال روشون (مواظب باش خمیر دندون با کرم دیگه ای که می زنی صورتت ترکیب نشه .روی پوست تمیز بزنش)

میناز::

کرم بعد از اپیلاسیون صورت و بدن بتیس

یا
کرم بعد از اپیلاسیون صورت و بدن سی گل
دختر بهار ::

اسکین حقیقتا برند خوب و با ارزشیه .اما برای خریدن مرطوب ککنده ی صرف می شه به برندهای ارزونتر و معتبر تکیه کرد .مدیلن واقعا خوبه به شرطی که مرطوب کننده مناسب پوستت رو انتخاب کنی .مرطوب رنگی دکتر ژیلا که بدون چربیه هم خوبه اما انتظار نداشته باش دقیقا مثل کرم پودر عمل کنه(در عوض می تونی هر وقت لازم شد دوباره بزنی)

مامان ماهان::

ژل ضد جوش سینره بزن روی جوشهات .بزار نیم ساعت بمونه بعد بشورش.

صورتت رو با صابون نشور جاش فیس واش: فوم ژل بیودرم مخصوص پوست خشک بزن
یا فیس واشQV (محصولات QV مخصوص پوستهای خشک وحساس اند)
یا توی ایرانی ها: ژل شستشوی هیدرودرم مخصوص پوست خشک

می تونی به این هم فکر کنی:
ژل شستشوی گارنیر که مخصوص انواعه پوسته)روش عکس لیموست) دقت کن که دو نوع داره این نوع سفید و زرده و روش نوشته ALL SKIN(هم لایه برداره .روشن کننده)

برای زیر چشم ات اگه چروک نداره :دور چشم سوتینگ اَون بزن(رطوبت رسانه )39 تومنه
اگه داره بین ایرانی ها کرم زیر چشم راسن بگیر .
یا : تنزیا (بین خارجی ها)

مرطوب کننده کلاژن ساز آردن مخصوص پوست خشک
بگیر.
یا مرطوب کننده قوی QV
یا کرم مرطوب کننده پوستهای خیلی خشک سی گل پلاس

کرم ضد چروک گیاهی دری دی یُم لیراک (مخصوص پوست خشک)

اسکراب هیدرودرم هفته ای یک بار یا ده روز یک بار در حمام بزن(اطراف چشم نزن)

کرم مرطوب کننده دست سینره

بعد از اینکه جوشات بهتر شد (اگر کلا صورتت مدام در حال جوش زدن نیست) از کرم ویتامین C سی گل یا ویتامین سی 20آردن روزانه یه بار مصرف کن(دور چشم نزن و اگه روز زدیش خواستی بری بیرون روش ضد آفتاب بزن حتما.)

ضد آفتاب سان سنس کرم QV برای پوست خشک رو بگیر.
یا ضد آفتاب اس پی اف 63 دکتر ژیلا توی ایرانی ها.

دوستان سلام :
خواهش می کنم اگر کسی موردی مشابه من دیده یا تجربه داشته خودش به من کمک کنه . من تا چند سال پوست خوبی داشتم عالی جوان که بودم اصلا و ابدا جو ش هم صورتم نداشت . یک کرم ساده که می زدم . پوستم انقد رصاف و یکدست می شد که همه می گفتند :تو پوستت عالیه . اما الان که حدود 35 ساله ام و یک بچه هم دارم پوستم داره روز به روز بدتر می شه .زیر چانه و البته بالای گردنم زیر صورت پر از دانه های زیر پوستی است که بعضی از وقت ها چرک می کنه .بعد توی محدود بینی و روی چانه ام هم گاهی جوش های دردناک بسیار بزرگ می زنه (در حدی که وقتی کنار بینی باشه نصف صورتم باد می کنه و حتی نمی تونم برم بیرون )بعد بدون اینکه سر باز کنه وی ا من فشارش بدهم جایش به صورت لکه های سیاهی می مونه که خوشبختانه بعد از چند ماه جای لک سیاهش می ره . اما این زیر چانه ها من را خیلی ناراحت کرده . می شه اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه .

در ضمن پوست من بسیار بسیار نازک و حساس است من به همه چیز حساسیت دارم . کرم افتابی که بعد از امتحان کردن صد ها کرم افتاب گرفتم ضد آفتاب درم ادن برای پوست های پرب است و کرم شب گینو می زنم و کرم دور چشم اوسرین و ضد افتاب دور چشم درم ادن .
بیشتر وقت ها پوستم ملتهب است . مطمئنم که از کرم ها نیست
2706