2737
2734
عنوان

مامان باتجربه لطفا راهنماییم کنید.

132 بازدید | 19 پست
سلام دخترم یکسالش است الان 10 روزه گلاب به روتون اسهال شدید گرفته او ار اس هم بهش دادم .کیدی لایک و شربت زینک ،خاکشیر ماست و پونه،کته ،پلو ماش و... هم دادم ولی بی تاثیر بوده چی کار کنم خیلی ناراحتم اگه میدونید راهنماییم کنید وزنش هم 7:400 است دکتر هم بردمش بی تاثیر بوده
میدانی از کجای زندگی بیشتر خسته ام؟ آنجایی که وسط خنده هام بغض میکنم...
نبات داغ بهش بده.نبات رو توی شیر داغ کن ذوب کن با حرارت ملایم وقتی اب شد بهش چای غلیظ اضافه کن بهش بده بخوره.اگرم تونستی یک قاشق بهش ابلیمو اضافه کنی عالی میشه.
تا کی باید تاوان حماقت هامو بدم..تا کی...هان تا کی...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
میتونی از اب اسفند هم استفاده کنی عالیه.یک قاشق کوچولو اسفند رو با یک فنجان اب جوش مخلوط کن درش رو هم بذار بعد از نیم ساعت ابش رو بده بخوره.عالیه حتی برای ادم بزرگا
اره گلم تاثیر داره مامانم و خواهرام همیشه از این دو روش استفاده میکنن.راستی فقط یک قاشق از اب اسفند رو به کوچولوت بدی نه همشو.
2738
شایدم ویروسی باشه که باید دورش بگذره.انشالله خوب میشه ناناز.غصه نخور.اگر بلدی با ماست خونگی براش دوغ درست کن که بهداشتی تره توشم عرق نعناع بریز کمبود ابش به خوبی جبران مبشه
هر چند که شدیدا با دکتر شیمیایی مخالفم ولی ببرش دکتر.حیف که مامانم در دسترس نیست وگرنه ازش میپرسیدم.روزی هم دوبار بهش دم کرده پونه بده کمی ولرم باشه.غصه نخور خوب میشه.تا این اذیتها نباشه که بزرگ نمیشن متاسفانه
2706