موضوع بحث

طب قرآنی و تغذیه آقای جمشید خدادادی

1395/10/29 18:59 73
موضوع بحث: طب قرآنی و تغذیه آقای جمشید خدادادی
سلام دوستان گلم
از شما میخوام هر کی تجربه استفاده از روش آقای خدادادی رو داشته و یا از دیگران دیده یا شنیده(البته واقعی) بیاد کاملا در مورد اون مشکل و چگونگی درمان و راه حل با استفاده از این روش رو توضیح بده تا همه ببینن و استفاده کنن.
یک کلوپ هم برای همین کار اختصاص دادم،لطفا بیاین اونجا و پست هاتون رو بذارین تا هماهنگ و منسجم مطالب رو داشته باشیم.
آدرس کلوپ:
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=3697&ChatDate=6-11-1388
ممنون
خدایا...خدایا دوست دارم
من در مورد درمان پروستات و سینوزیت و مشکلات گوارشی و استرس و ... خیلی چیزای دیگه دیدم که جواب داده ... منتها مشکلی که دیدم با رژیم های ایشون دارن اینه که سخته ... مثلا مریضی بوده که وقتی رژیم ایشونو دیده گفته هر چی میخوای بهم داروی گیاهی بده ولی خوردن فلان چیزی مثلا چای رو ازم نگیر .... اینجاست که عادت فشار میاره ....البته اینو بگم که End Stageباید رژیم های سخت رو رعایت کنن...
و من خودم به شخصه در این موارد اصلا اصرار نمیکنم که نه نباید بخوری ... بهش پیشنهاد میدم که کم کم کمش کن اگر دیدی روی سلامتیت تاثیر داره و بهتر میشی خودت آرام آرام قطع کن وگرنه هر طور میل خودته ...
بعضیا واقعادلبستگی پیدا میکنن به چیزایی ... و از لحاظ روانی بهشون فشار میاد ... من ترجیح میدم فشار روحی نباشه اما اون چیزی که میخواد رو بخوره .... والبته اینجوری خودشون راغب میشن به کنار گذاشتن اون چیز ...خلیا هم هستن که افسار نفس و عاداتشون دست خودشونه و به راحتی غلبه میکنن به چیزای نادرست ...

حدیث داریم ... انسان به چیزی که ازش منع شه بیشتر راغب میشه ...

تو تاپیک خودم موارد موفقیت آمیز درمان های گیاهی هست ... گاهی ترکیبی از چند روش بیشتر و بهتر جواب میده ...

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&PostID=1552615#???????

به کلوپتون میام و موارد رو مینویسم ...

موفق باشید
من در مورد درمان رماتیسم برای داداشم استفاده کردم. کامل رعایت نمیکنه ولی در همون حد ابتدایی هم اثر بخش بوده. هم خودم هم خونوادم چای و ماست را قطع کردیم. که حالم خیلی بهتره. دیگه ترش نمیکنم و معدم سنگین نیست. اما ترک ماست و شیر و بخصوص شیر خیلی سخته. هنوز شیر را قطع نکردم. البته میخوام از معجونهای جایگزینش مثل شیر بادام استفاده کنم. شاید اون موقع قطع کردم.
سلام شهره جان میشه بیشتر توضیح بدی یعنی شیر هم نباید خورد حتی شیر محلی ؟؟
من ناراحتی معده و روده دارم .
سلام دوستان
در مورد بیماری ام اس هم اطلاعاتی دارید؟؟؟؟؟؟
سلام دوست من. ممنون از این تاپیکی که باز کردی

من پرولاکتین خونم بالا بود و پریود نامنظم و لکه بینی داشتم و عصبی هم بودم. با قرص برموکریپتین هم درمان نشدم و دکترا میگفتن تا پرولاکتینت بالاست نی نی دار نمیشی.

آقای خدادادی به من گفتن که:
اول اینکه اصلا حرص نخورم
بذر یونجه و شبدر بریزم رو سالادم و روزی سه تا لیوان آب هویج بخورم
لبنیات و ترشیجات و زعفران و جعفری و آب زیاد و سیر و پیاز هم نخورم

منم سه ماه کامل و دقیق رعایت کردم، هم پرولاکتینم اومد پایین و هم نی نی دار شدیم.

آفرین جان
شیر خیلی هم خوبه البته اگه محلی باشه و مطمئن. یعنی اون گاو یا گوسفند نون خشک یا پودر خون یا استخوان یا چیزای به درد نخوره دیگه، نخورده باشن

نیلگون جان

آقای خدادای ام اس رو هم از طریق طب قرآنی درمان کردن. من جزئیاتشو نمیدونم ولی میتونم راهنماییت کنم که بری پیداشون کنی

لینک سایت آقای خدادادی. حتما با دقت بخونش و لینکاشو باز کن

http://www.tebbeghorani.com/

لینک تاپیک حسنا جون

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1552888#1552888

حسنا جون خیلییییییییییییییییی ماهه. خیلی باحاله. خیلی دوست داشتنیه. دکترای طب سنتی میخونه هااااااا. حتما ازش کمک بگیر. پشیمون نمیشی

زیبا جان سلام
شما مدونی چرا آقای خدادی اسم درمانش را طب قرانی گذاشته ؟
اخه من توی سایتش چندتا مقاله دیدم که به نظرم ربطی به قران نداشت
ممنون زیبا جون میرم پیدا می کنم
من هم صحبتهای دکتر خدادادی رو شنیدم عمل کردن بهشون کمی سخته چون ماها جانشین این غذاهارو که می گه نخورید رو نمی دونیم.....................................دکتر روازاده هم یه چیزی تو مایه های دکتر خدادادیه.........من تا حدی رعایت می کنم .....مخصوصا خوردن چای و قند رو کنار گذاشتم و بجاش از جوشونده های گیاهی مختلف خریدم همراه با خرما و عسل و کلا چیزای طبیعی.........................خیلی مفیدتر و سالم تر هستند...چای مخصوصا واسه ی خانوم های باردار شنیدم اصلا خوب نیست....
شکرت خداجون
سونیا جان

تا اونجایی که من میدونم ایشون بعضی از دستورات تغذیه ای رو که میدن به استناد آیات قرآنه. یعنی با توجه به آیات قرآن میگن که چی بخوریم یا کمتر بخوریم یا نخوریم. بیشتر درمانهاشون هم اینطوریه.
توی کتابشون بیشتر و بهتر توضیح دادن: پانزده روز تا سلامتی (بازخوانی آیات مربوط به تغذیه ی انسان در قرآن کریم)
فکر میکنم تو سایتشون هم این مطلب رو باز کردن.........

منم مثل بیتا جون
خیلی از دستورات رو رعایت میکنم مثل نخوردن قند و شکر و هر چیزی که اینارو داره و چایی و سوسیس و کالباس و لبنیات پاستوریزه و سرخ کردنی
به جاش مرتب خرما و عسل و کنجد ارده چهارمغز میوه و سبزیجات تازه لبنیات محلی و..... مصرف میکنم

بیتا جون

آفای خدادادی دوجلد کتاب دارن که در اون کتابها علاوه بر معرفی جایگزین غذاهای ممنوعه، چندین نوع غذارو هم آموزش دادن که در عین سادگی خیلی هم خوشمزه هستن.

اتفاقا زیباجون من خیلی دنبال این کتاب بودم قم رفته بودم پرسیدم ولی نداشتن! دقیقا اسم کتابها و ناشرشو می شه بگی؟ممنونتم.....لینک سایتش رو هم اگه داری لطفا بگو...... در مورد سرخ کردنی یکم رعایتش واسم سخته ......شما چه جایگزینی بجاش گذاشتی؟؟
شکرت خداجون
سلام به همه دوستان عزیز کسانی که می خوان کتابهای آقای خدادادی و عسل طبیعی مورد تایید ایشون رو تهیه کنند به آدرس زیر مراجعه کنند یا تماس بگیرند ، در صورت امکان براشون ارسال بشه : تهران-میدان رسالت-خیابان فرجام-نرسیده به اتوبان باقری-جنب بانک سپه- نبش کوچه داروخانه-فروشگاه عسل خدادادی- تلفن : 77886488
بیتا جون
اسم کتابها:
"پانزده روز تا سلامتی" و "ارمغان تندرستی" نوشته جمشید خدادادی انتشارات سهروردی

من اصلا برای درست کردن غذا چیزی رو سرخ نمیکنم. مثلا برای درست کردن هر خورشتی پیاز و گوشت رو میریزم یه کم حرارت ببینه بدون روغن بعد آب و مواد دیگه اضافه میکنم و آخر کار روغن هسته انگور یا روغن زیتون میریزم
. برای درست کردن چیزایی مثل کتلت یا فلافل از فر استفاده میکنم.
همه اینارو تو کتاب ارمغان تندرستی میتونی پیدا کنی. اینقدر تنوع غذاهای معرفی شده همراه با ستور پختشون زیاده که نمیتونی تصورشو بکنی

بیتا جونم
لینک سایت خدادای رو اول صفحه گذاشته بودم ولی باز میذارم. سایتشو خوب بخون همه چیز توش داره

http://www.tebbeghorani.com/

سلام زیبا جان
ممنون از اینکه تجربیاتت رو در کلوپ گذاشتی واقعا ثواب داره هر کی استفاده کنه و از بیماری به لطف خدا نجات پیدا کنه.
زیبا جان منم آقای خدادادی رو از نزدیک ملاقات کردم ولی ایشون فقط به من گفت حرص نخور و هیچ چیز دیگه نگفت.من pcod هستم.الان سه ماهه پریودم قطع شده و از بس دارو مصرف کردم قبلا دیگه حوصلشو ندارم.کلیم عوارض داره.شما اطلاعاتی از درمان این بیماری با این طب داری؟ من یک ماه و نیم هست که غذاهای ممنوعه رو نمیخوم و تقریبا شیوه های کتاب را در پیش گرفتم.

خدایا...خدایا دوست دارم
خوشحالم که میبینم این همه طرفدار پید اشده ...

مبینید که برای هر دردی چندین درمان وجود داره ...

زیبا جان چیز جالبی در مورد پرولاکتین گفته بودی ... آبجی منم پرولاکتینش بالا بود و کیست داشت چون خیلی کاکائو میخورد و من حریفش نبودم ... با رازیانه و مریم گلی خوب شد ... اینم یه راهه ...

مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییی
برای درمان یبوست وخشکی روده ها :

کنار گذاشتن لبنیات و جایگزین کردن انجیر و عسل و آلوبخارا و هر چیز ملین و خنک ...تخم بارهنگ + عرق نعناع.... ترنجبین شیرخشت عناب ... و هرچیزی که تخم های ریزی داره خوبه ... چون مانند اسفنج آب رو به خودشون میکشن و در روده ها میمونن و هضم نمیشن و روده هارو حال میارن خلاصه :دی

برای درمان شوره سر :

قبل از حمام کف سر رو با سرکه طبیعی ماساژ بدید .... و اول با صابون قهوه ای سررابشوئید و بعد با شامپو ...

یا

حنا + روغن زیتون ... چندساعت قبل از حمام روی سر بمونه ..

درمان موخوره :

موخوره را باید بسوزانید ... سر هر موئی که موخوره داره رو با فندک سریع بسوزانید ... و نوک موهارو با روغن زیتون چرب نگه دارید ....

درمان پوست هایی که دارای روزنه باز هستن:

ماسک نارنج و خرمالوی نرسیده ....

صورتهای خشک :

ماست + جوانه گندم

.....................

کسانیکه زیاد میخوابند و همیشه احساس خستگی میکنن یعنی بلغم زیادی در بدن دارن ... خوردن مداوم آب + لیموترش تازه + زنجبیل + عسل و جوشونده چوب دارچین و زنجبیل... برایشان دواست ...

فعلا اینارو داشته باشید اینارو دادم به مریضا نتیجه گرفتن ....

پریا جان ....

شما اینارو مصرف کن :

حداقل ?هفت شب عسل طبیعی واژینال کن بیست سی سی

ناشتا گل همیشه بهار رو بکوب یک قاشق چای خوریشو بریز تو یک لیوان آب بزار یک ربع لعاب بندازه و با عسل نوش جان کن .... صبح یک استکان عرق رازیانه بخور ... شب یک استکان عرق بومادران ...روزی ?? عدد اسفند بشور بریز تو آب قورت بده ... نجو
روزی سه قاشق چای خوری سیاه دونه کوبیده شده + عسل بخور ...

بادام و چهار مغز و عسل و روزی سه عدد خرما و کنجد با پوست بخور ...

به شوهرت بگو تخمدانهاتو با دست ماساژ بده ... بهتره باروغن گرم ماساژ بده ...

جوشونده چوب دارچین بخور ... زنجبیل بخور ....

اگر عرق خنک میخوری شاه تره بخور ...

تیروئیدت تنظیمه ؟؟؟

یه حجامت هم بکنی بد نیست ... و تمام رژیم خدادادی رو رعایت کن ...

محاله نتیجه نگیری گلم ...

انشاالله خبرای خوش میدی به زودی ...
ارسال پاسخ و نظر شما