2737
2734
عنوان

مشکل من با دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 61 پست
اشكال نداره كم كم اونم درست ميشه دعواش اصلان نكن فقط 

دعواش نمیکنم فقط براش توضیح میدم شلوارت کثیف شده باید بندازیمش دور 

برو تو صندلیت پی پی کن 

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

براش داستان بگو.بگو یه پی پی کوچولو بود دوست داشت بره تو چاه پیشِ دوستاش که بازی کنه ولی تو دلِ یه نی نی گیر کرده بود و .... یه ذره آب و تابِش بده. راضی بشه. بعد که کارشو کرد پی پی رو بفرستین بره تو چاه و براش دست بزنین و باهاش بای بای کنین!😁

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
من دیگر ما  اسم کتابه

مرسی عزیزم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2731
عجله نکن این خیلی مرحله ی مهمیه اصلا کاری نکن که استرس و عدم اعتماد بنفس تو ناخودآگاهش بیاد 

عجله ای ندارم فقط میخوام بدونم طبیعیه باید چطوری برخورد کنم تا اونم تو صندلیش انجام بده 

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم
چجوری میگیرن؟ باید باهاش صحبت کرد درسته؟ چی میگن بهش ؟

نه میگه تندتند میبردمش دستشویی میگفتم جیش کن بعداز یه هفته خودش می‌گفت جیش میگه حتی به دستشویی بزرگش هم میگه جیش الان سه ماهه گرفته.

یه خانومه هم می‌گفت من یک‌سالگی گرفتم 

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
نه میگه تندتند میبردمش دستشویی میگفتم جیش کن بعداز یه هفته خودش می‌گفت جیش میگه حتی به دستشویی بزرگش ...

مرسی عزیزم 

پس باید تند تند ببره دستشویی 👍🏻

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2740
مرسی عزیزم  پس باید تند تند ببره دستشویی 👍🏻

اره عزیزم وقتی تصمیم گرفتی از پوشک بگیرین دیگه به هیچ وجه پوشکش نکن دوسه روز سخته بعدش اوکی میشه.

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
براش داستان بگو.بگو یه پی پی کوچولو بود دوست داشت بره تو چاه پیشِ دوستاش که بازی کنه ولی تو دلِ یه ن ...

عشق قصت شدم 

م😂😂😂😂😂

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
عجله ای ندارم فقط میخوام بدونم طبیعیه باید چطوری برخورد کنم تا اونم تو صندلیش انجام بده 

طبیعیه

ببخشید ولی راهش اینه که چند بار که خودت میخوای بری دستشویی ببریش تا ببینه، بعدش با پی پی خداحافظی کنی و آب بریزی بره، بعدشم به خودت جایزه بدی

بعد که اونم اینکارو کرد همینکارو و بکنی

براش داستان بگو.بگو یه پی پی کوچولو بود دوست داشت بره تو چاه پیشِ دوستاش که بازی کنه ولی تو دلِ یه ن ...

چقد رمانتیک 😍😂😂

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
2706