2737
2739
عنوان

پوست خوب

277168 بازدید | 677 پست
سلام.
این تاپیک رو زدم تا تجربه هاتون رو برای داشتن یک پوست خوب اینجا بگید برامون...چه تجربه هایی که رفتید دکتر و از دارو استفاده کردید...یا تغذیه مناسب...اطلاعات از موادی که برای پوست خوب هستند....تجربه استفاده از ماسک ها ی آماده در بازار..یا ماسک هایی که خودتون درست کردید...ضد آفتاب های خوب..پنکک..کرم پودر و....ضد چروک....

و هرچیز دیگه ای که به نظرتون خوب هست..
به نظرم داشتن پوست خوب واقعا تو زیباتر شدن موثر هست..و اگه پوست خوبی داشته باشیم با یک آرایش ملایم چهره خیلی خوبی پیدا میکنیم...و افرادی که زیاد موافق آرایش کردن مخصوصا در بیرون نیستند به نظرم با یک پوست صاف و شفاف خیلی میتونن به زیباییشون کمک کنند(البته برای همه این طور هست)..
و علاوه بر پوست اگه درباره مو و ناخن هم بتونیم به سوالات هم جواب بدیم و از تجربه هاتون بگید ممنون میشم...
جدیدا یکی از بچه ها تاپیک زده بود و درباره مفید بودن گلاب گفته بود که باعث شده پوستش شفاف بشه..که روزی دوبار به صورتش زده و بعد از دو روز نتیجه گرفته..و چند نفر از اطرافیان که دیدن گفتن خیلی سفید شده..میخوام امتحان کنم..اگه شخص دیگه ای هم استفاده کرده و راضی بوده بگه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم من از سفیداب نتیجه گرفتم تمام جوش های سر سیاه روی بینی ام رو از بین برد و نیازی به استفاده از کرم های آنچنانی برای از بین بردن آنها نیست-در ضمن پوستم رو نرم هم میکنه
مرسی الناز جون..روغن بنفشه؟برای استحکام ناخن؟از عطاری بخریم؟یو استفاده کردی نتیجه اش رو دیدی؟
مرسی سمانه جووون از لطفت..منم یکی از دوستام وقتی می خواست بره بیرون قبلش صورتشو بخور میداد.....
تو آرایشگاها هم دیدم که استفاده میکنند...
2740
نه الناز جون..از داروها و مواد غیر طبیعی هم هر اطلاعاتی داشتی ممنون میشم بگی...و همینطور تجربه ای اگه داشتی که رفتی دکتر پوست..و چه توصیه هایی بهت کرد..بعضی از توصیه ها عمومی هست و شاید دیگران هم بتونن ازش استفاده بکنند.
عزیزم من یه روز در میون یا حموم باشم یا توی دستشویی میزنم -من در مورد جوش ها نمیدونم چون صورتم جوش نداره ولی به نظر من پوست رو روشن میکنه من هم این سفیداب رو از خانم های اینجا یاد گرفتم الان 2 روز هم گلاب میزنم تا ببینم چی میشه-دوست دارم
ههههه من اومدم با ماسکام
باز دوباره اینجاهم میگم
من همیشه ازین ماسکای هالیوود استایل استفاده میکنم راضیم
فورا میبینم پوستم تغییر کرده ازینا استفاده کردم
همرا با پاک کننده عمیقش
مولتی هاستر
مولتی هاستر
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
با پاک کنندش میشه 20 هزارتومان
فکر نمیکنم اینقدر این پول ارزشمند باشه
واسه اینکه پوستتون خوب بشه
من به یکی از بچه های تاپیک خودمم گفتم بخره ....خیلی راضی بود....الان 4ماه دارم میگم بخریییییییین
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
من قبلا هر شب آخر شب صورتم رو با صابون شیر می شستم . خیلی خوب بود و صورتم اصلا جوش نمی زد . اما حالا هر شب آخر شب صورتمو با شیر پاک کن تمیز می کنم و کرم شب می زنم و می خوابم . پوستم خیلی خوب شده . در ضمن خواب به اندازه کافی برای پوست خیلی مفیده
2706