2733
2734
عنوان

کمکککک

257 بازدید | 18 پست

سلام دوستای عزیز.....من الان تو اقدام برای بارداری ام.تو موعد پریودم هستم و امروز که شنبه هست من پنجشنبه خیلی دل درد داشتم فرداش پریود اومد طوریکه فقط 1 روز بود .اما دیروز دوباره دل درد وحشتناکککککک با تب و لرز اومد سراغم و پریود قطع شد....این یعنی چی میتونه باشه؟ باردار شدم یا نه؟ یا کلا تنبلی تخمدان دارم ؟ خیلی نکرانم.14 ماهه منتظرم.توروخدا اگه میدونین نظر بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم بهترین کار ازمایشه برو ی ازمایش بارداری بده زودم اماده میشه 

ولی بی بی چکم شاید جواب بده خب ی بی بی چک بذار 

ولی کلا حتی اگه باردار باشی دلدرد نشونه خوبی نیست ولی اگه سریع بفهمی شاید بتونی جلو خیلی چیزارو بگیری به نظرن سریع تا دیر نشده برو از بده دو ساعت دیگم حاضره جوابشم قطعی قطعیه

2740

عزیزم باید با پزشک مشورت کنی..ایت چیزی نیست که بشه اینجا درموردش نظر داد..خدایی نکرده شاید خطرناک باشه

هفت‌شهر‌عشق‌را‌عطار‌گشت...ما‌هنوز‌‌‌‌‌اندرخم‌‌یک‌کوچه‌ایم

رویا من دوساعت پیش شروع کردم تاپیک جداییتو خوندم 

واقعا خدا قوت داری 

انشاالله ک خوشبختو عاقبت بخیر شی گلم‌

رویا واقعا خیلی خوشحالم ک از دست اون اشغالایه کثافت راحت جون سالم ب در بردی

عزیزم الان با عشق فراوان زندگی کن 

گلم کدوم دکتر میری منم یه بار ای وی اف کردم ه ار مثبت شد ک سقط شد انشاالله بزودی زود طعم مادر شدنو بچشی عزیزم تو لیاقت خوشبختیو داری انشاالله با یه نی نی عشقتون شیرین تر میشه 

میشه برام دعا کنین خدا بهم یه نی نی سالم بده خداخیرتون بده

رویا جون اگه بتونی ژل رویال بخری بخوری خیلی خوبه هم برای همسرت هم خودت 

قرص اوابوست برای کیفیت تخمک ها عالیه 

حتما یه عکس رنگی برو ببین لوله هات در چه حالن 

قرص کیوتن هم مقویه قرص های امگا۳  کلسیم ویتامین هارو بخور عزیزم انشاالله بزودی مادر میشی 

گلم بیمارستان گاندی هم خیلی خوبه من میخوام تا چند وقت دیگه برم اونجا برای سیکل ای وی اف من خودم مشکل دارم شوهرم مشکل نداره 

تا بحال خیلی هزینه کردم انشالله توام نتیجه بگیریو بیای بگی ک باردار شدی

میشه برام دعا کنین خدا بهم یه نی نی سالم بده خداخیرتون بده
2706