2733
2739
سلام دوستان.
پسر من الان سه ماه و نیمشه. از دیروز تا حالا سرفه های خیلی بدی می کنه و سینه اش بد جوری خس خس می کنه. هر جا زنگ می زنم اینجا متخصصهای اطفال نیستن. به داروخانه گفتم بهم شربت دیفن هیدرامین دادند. شک دارم که براش ضرر داره یا نه؟ کسی مشکل مشابه منو داشته؟
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش می سپارم به تو از چشم حسود چمنش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا یه شهر کوچیکه. 5 شنبه متخصص اطفال پیدا نمیشه. دکتر عمومی هم مثل همین داروخانه چی احتمالا جواب میده. هفته پیش بردمش دکتر. دقیقا 5 شنبه مریض شد فقط بهش استامینوفن دادم. یه روز خورد و دیگه خوب شد تا دیشب دوباره سرفه می کنه. امروز هم که 5 شنبه است
2728
من تهران نیستم عزیزم. مشکلم همینه. اگه تهران بودم که هر وقتی بود یه متخصص پیدا می شد. به بیمارستان هم زنگ زدم میگن متخصص اطفال فقط یکشنبه و چهارشنبه میاد.:((
azizam bokhor bezar.ageh nadari e ghblame ab bezar ro gaz ya bokhari...ek parche ham garm kon bezar roye sinash.age mitoni hamometo garm kon ke bokhar kone 10 min bebaresh onto ek kam nafas bekeshe...bad omadi biru khob lebas tanesh kon sarma nakhoreh.daro nade azizam kheyle kochike...az halesham be hemon khbar bede azizam
ستاره جون پسر منم از 3ماهگی دقیقا سرفه های بد میکرد و خس خس میکرد یک ماه کلی دکتر بردمش اخر متوجه شدن بخاطر رفلاکس شیر هست و بهش رانیتیدین داد اگه مطمئنی سرما نخورده ممکن دلیلش همین باشه
2738
حتما بخور روشن کن و تو لباسش پنبه بگذار سینه اش گرم بمونه و مزمن نشه.دارو هم چون خیلی کوچیکه آدم میترسه معرفی کنه چون مقدار مصرفش هم مهمه و اینکه خدای نکرده عوارضی نداشته باشه.دکترها هم معمولا تلفنی تجویز نمی کنند باید اول ویزیت بشه.ببین حالا که متخصص اطفال نیست برو بیمارستان به هرحال پزشک درمانگاه معاینه میکنه ودیگه این بیماری خاصی نیست میتونه تجویز کنه دارو.
سلام سارای منم تو 4 ماهگی بدون علائم سرماخوردگی فقط تو نفس کشیدن خسخس سینه داشت با کمی سرفه دکتر گفت ایرادی نداره فقط بهش کتوتیفن داد وتوصیه کرد بخور روشن کنم
آدما از جنس برگند . گاهی سبزند ، گاهی پائیزن و زردند . زمستون دیده نمیشن . تابستون سایبون سبزند. آدما خیلی قشنگن .. حیف که هر لحظه یه رنگند !
مرسی دوستان. برقمون قطع نشد یه ساعتی نتونستم بیام. هنوز بهش دارو ندادم. مادرشوهرم تخم به داده گفت بذارم خیس بخوره لعاب بده بهشم بدم بخوره که اون هم هنوز ندادم. الان میرم بخور میزارم براش . عاطی جان هفته پیش که هنوز انقدر سرفه نمی کرد بردمش پیش دکتر عمومی همین کتوتیفن داد ولی گفت تا جای ممکن بهش نده. شاید دوباره امشب بردمش پیش همون دکتره ببینم میگه بدم یا نه.
مطمئنم سرما خورده. چون پریشب اینجا هوا خیلی سرد بود. امان از این پوشک مای بی بی. ساعت 6 که پا شد شیر بخوره دیدم تا زیر بغلش خیس شده. گفتم احتمالا سرما می خوره.
من از تهران واسش دو تا بسته هاگیز بزرگ گرفته بودم خیلی خیلی عالی بود ولی دو هفته ای هست که تموم شده و تو این شهر ... پیدا نمیشه. یعنی بهترین چیزی که پیدا کردم همین مای بی بی بوده. اون هم یه شب در میون پس میده و لباسهاش خیس میشه. باید برم از تهران چند بسته بگیرم.
2706