2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیلا جون به پایه مو بستگی داره و اینکه چه رنگی روش بوده و آیا رنگ موی خودت بوده یا مو رنگ شده است. بخاطر همین مختلف در میاد باید چند بار رنگ ساژ بشه تا رنگ اصلی دربیاد
من متوجه نشدم برای اوناییکه پوستشون روشنه کدومش خوبه.من پوستم سفیده.صورتم کاملا گرد.چشمامم قهوه ای.موهام مشکیه ولی پرکلاغی نیست.زیتونی به من میاد یا نسکافه ای؟میخوام جوونتر از اینی که هستم به نظر بیام.)25سالمه)میشه مارک و شماره رنگ بذارین؟خیلی ممنون
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
2728
مبارکه یاسی جان.شوهرت خوشش اومد؟میشه به سوال منم جواب بدی؟
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
ممنون که جواب دادی.خودم نسکافه ای دوست دارم.ولی آرایش غلیظ نمیکنم.همیشه ملایم.نمیدونم خوب میشه یا نه.
نسکافه ای رو خیلی وقته دوست دارم بذارم ولی تا حالا اصلا از رنگ و مش موهام راضی نبودم.یعنی هیچ وقت دقیقا اون رنگی که میخوام درنیومده.تازه موهامو کوتاه کردم.مش داشت.حالا خود موهامه.میترسم به قشنگیه عکسی که الناز گذاشته نشه
گلم نسکافه ای خیلی خوشرنگ میشه منم دیشب کردم

میدونی اگه شوهرت از این مرداست که روی رنگ حساسه خوشش میاد چون نسکافه ای رنگی هستش که جیغ نیست و مردا خوششون میاد

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
2706