2737
2734

تا كي مي تونين رل زوج خوشبخت رو بازي كنين؟ من ديگه تحملش برام سخت شده واقعا.يك سلام و صبح بخير در صبح. يك سلام در بعد از ظهر و تا آخر شب ديگه هيچي....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نخیرم شوهر کردن حتی به قیمت جان دادن همین که من میگم 😠

موافقم موافقم چون مجردم😂😂😂😂

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

انگار این سبک زندگی همه گیر شده ما هم اینجوریم والا به ظاهر متاهل ولی از مجردا سکسمون کمتر ....نه هم صحبتی نه شوری نه شوقی.... از بیرون بقیه رو سوزوندیم و از درون خودمون نابودیم

2740
مغرورم منم. ميدونم..ولي در اوج ناراحتي هام شده بازم طرفش رفتم..

من خودمو میگم وقتی من خودم سالی ی بارم به همسرم نمیگم دوستت دارم چطور باید انتظار داشته باشم اون به من بگه به نظر کم مردی پیدا میشه بهش محبت کنی و بی جواب بزاره من خودم خجالتی ام نمیدونم باید چیکار کنم خیلی زشته آدم خجالت بکشه از مردی که ۷ ساله شوهرشه😭😭

خدا جونم شکرت...

تو اين سايت ميام و ميرم. چن سال پيش عضو شدم و خواننده ي بيشتر خاموش هستم...الان كه اين تاپيك رو زدم براي اين بوده ببينم چه كساني اين مشكل رو دارن و يا داشتن و براي حلش چه كردن واقعا؟

انگار این سبک زندگی همه گیر شده ما هم اینجوریم والا به ظاهر متاهل ولی از مجردا سکسمون کمتر ....نه هم ...

دقيقا... نميدونم اين محكوميت ابدي هست يا نه ميشه اميدي داشت به تغيير اوضاع؟

من خودمو میگم وقتی من خودم سالی ی بارم به همسرم نمیگم دوستت دارم چطور باید انتظار داشته باشم اون به ...

يعني به نظرت صرف گفتن دوستت دارم مسئله ما رو حل ميكنه؟ منظورم از ما من و شما و افراد ديگه ايه كه همين مشكلاتو دارن. شور و شوق بايد تو زندگي باشه. اصلا زندگي جريان داشته باشه نه اينكه فقط روز ها رو بگذرونيم. باور كن من همش دارم ميشمرم كه خب سال 97 كي تموم ميشه؟ 98 چطوري بياد و بره؟...و من تا كي زنده ام و بايد سال ها رو بشمرم؟

2706