سلام کسی پروین کاتب دکترش بوده لطفا راهنمایی کنیید
CafeMom Tickers
1392/09/18
|
16:15
من پیش ایشون در بیمارستان دی زایمان کردم.من ازشون بسیار راضی بودم.خیلی دلسوز بود.نه درد زیادی داشتم.زودم از جا پاشدم.عوارض سزارین مثل نفخ و کمر درد و .. اصلا نداشتم.فقط سرش خیلی شلوغه.اصلا هم پولکی نیست.خدا خیرش بده من ازش خیلی راضی بودم
سلام
در مورد دکتر کاتب باید بگم که ممکنه طبابت و تجربه اش خوب باشه اما بداخلاق، پولکی و بی انصافه. من تجربه تلخ خودم و براتون می نویسم امیدوارم که تو تصمیم گیری هاتون کمکی بهتون بکنه. دکتر کاتب فقط به باردارها وقت میده. من وقتی باردار شدم رفتم پیشش. برخوردهای بدش و تحمل کردم به امید اینکه دکتر خوبیه و تحملش می ارزه اما مسائلی پیش اومد که مجبور شدم کمتر از یک ماه مونده به زایمانم دکترم و عوض کنم. دکتری که فقط پول می بینه و به خاطر پول از مریض گروکشی می کنه و اخلاق پزشکی و زیر پا می ذاره هر چقدر هم حاذق باشه غیر قابل اعتماده.
دکتر کاتب تو بیمارستان های دی, بهمن، آتیه و خاتم الانبیا سزارین می کنه اما به خاطر پول و اینکه من شنیدم سهامدار بیمارستان دی هست تمام ترفندهای ممکن و بکار می بنده تا مریض و تو بیمارستان دی بکشونه!!!! من بیمه تکمیلی داشتم و بیمه ام طرف قرارداد همه بیمارستان هایی که دکتر کاتب زایمان می کرد طرف قرار داد بود جز بیمارستان دی. من از همون ماه های اول از دکتر خواستم به خاطر بیمه ام مشخص کنه من و تو کدوم بیمارستان پذیرش می کنه. اما این خانم دکتر محترم ! با بی ادبی محض گفت اول ببین به هفته 38 بارداری می رسی یا نه؟ بعد به فکر بیمارستان باش. الان زوده راجع به این مسائل بپرسی (این برخوردش چقدر بهم استرس داد همش می ترسیدم بچه ام از دست بره. باید همون موقع دکترم و عوض می کردم که نکردم و پشیمونم). بعد از اون هر وقت حرف از تعیین بیمارستان و هزینه زایمان می شد به شیوه خودش طفره می رفت. اواسط بارداریم بود که یه جراحی سرپایی واسم پیش اومد. گفت فقط بیمارستان دی انجام می ده. بهم گفت این دفعه بیا آزاد هزینه کن موقع زایمان می ری بیمارستان طرف قرارداد بیمه ات. من هم به ناچار قبول کردم. بعد از اون هم باز ازش بیمارستان و هزینه هاش و سوال می کردم طفره می رفت تا 1 ماه مونده به زایمان. وقتی دید مصرم از بیمه استفاده کنم من و فرستاد پی نخود سیاه! گفت برو از بیمه ات نامه بگیر و لیست بیمارستان های طرف قرقرداد بیمه ات را بیار. با وجوداینکه بیمه چنین نامه ای و نمی ده من لیست بیمارستان ها رو تهیه کردم و از چون استراحتی بودم و احتمال زایمان زود رس داشتم و استرس داشتم هر آن زایمان کنم در حالیکه دکتر هنوز بیمارستانم و مشخص نمی کنه شوهرم زودتر لیست و تهیه کرد و برد دکتر. دکتر هم گفته بود بیمارستان شما بهمنه و اگه مشکلی داشتید برید اتاق زایمان بیمارستان بهمن. شوهرم نامه خواسته بود نداده بود! گفته بود خانومت که اومد ویزیت نامه رو بهش می دم! 3 هفته به زایمان رفتم ویزیت و واسه بیمه و بیمارستان نامه خواستم که با لحن همیشگی خودش گفت: قربونت من نه ماه رو تو زحمت نکشیدم که تو بیمارستان بهمن زایمانت کنم. فقط تو بیمارستان دی قبولت می کنم!!!! گفت تو بیمارستان بهمن واسه زیاد پول گرفتن بچه رو گشنه نگه می دارن تا زردی بگیره و دو روز اضافه بستری کنن (در صورتیکه من هر کی و دیدم تو آشناهامون تو بیمارستان دی زایمان کردن بچه شون زردی گرفتند اما چند تا از دوستام تو بیمارستان بهمن زایمان کردن بچه شون زردی نگرفت!!!! چه ربطی داره) گفت من نمی تونم بچه ات و به خطر بیاندازم و تو بیمارستان دیگه ای غیر دی زایمانت کنم. گیرم هم درست می گفت اما نمی تونست همین حرف و یه هفته قبل به شوهرم بگه؟!!!! می خواست زمان کشی کنه و تو دقیقه 90 دست من و بذاره لای پوست گردو و من مجبور بشم به هر خواسته اش تن بدم. خلاصه وقتی اصرار من و تو استفاده از بیمه دید حرف اولش و آخر سر زد. گفت من نمی تونم چند ماه دنبال پولم تو بیمه بدوم. دکترای شهرستان هم با بیمه .... کار نمی کنن چه برسه به من!!!! اگه نمی خواهی پول خرج کنی برو بیمارستان میلاد با یه تومان زایمان کن!! خوب خانوم دکتر محترم این حرف ها رو همون اول می گفتی!! اونوقت اگه نمی خواستم پول خرج کنم! دکترم و عوض کنم. گذاشتی 3 هفته مونده به زایمانم این حرف ها رو می زنی تا نه راه پیش داشته باشم نه راه پس!!! آخه وجدان پزشکی چیز خوبیه. تو حق داری هرجا می خوای زایمان کنی و هر چقدر می خوای پول بگیری اما خوب همون اول کار به مریض بگو و تکلیفش و روشن کن. این کارت یه نوع کلاهبرداری محترمانست.
دوستای من اگه می خواهید تو بیمارستان دی زایمان کنید و می تونید اخلاق تند دکتر و تحمل کنید برید پیش دکتر کاتب در غیر این صورت قبلش تحقیق کنید تا ماجرای من واستون پیش نیاد. حالا خدا رو شکر من اوایل بارداری چند تا دکتر کاندید کرده بودم و دکترم و عوض کردم و الا مجبور می شدم به زیاده خواهی های این خانم تن بدم.
ارسال نظر شما