2733
2739
دوستان میخوام از این سماورهای خوشگل زرد و سفید بگیرم کیا دارن ؟ قابل استفاده هم هست . دوست دارم ازش استفاده هم بکنم وشنیدم زردش نمیشه و فقط سفید کاربردی ؟ اره ؟ گازی هست یا برقی ؟ بهترین جای خریدش تو تهران کجاس؟ همون نزدیک مجلس ؟ قیمتش هم کسی میدونه
لطفا زودتر بهم بگین 2 شنبه میخوام برم بخرم
مرسییییی یه عالمه بوسسسسسسسسسسسس
ببین سماور ذغالی بگیر هم حالت تزیینی داره هم میتونی باهاش چایی دم کنی چاییشم واقعا خوشمزه میشه
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
برقی و گازیشم میتونی پیدا کنی

خواهرای من دارن نمیدونم برقیه یا گازی

ولی مامانم یکی داره قدیمیه زغالیه باهاش چایی زغالی دم میکنیم محشره چندتا تیکه ذغال میذاری اب جوش میاد چای دم مکنی
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
2738
من یه سماور زغالی طلایی دارم که جنبه تزئینی داره با سرویس چایی خوری شاه عباسی روی میز گوشه سالنم گذاشتم

البته میشه استفاده هم کرد ولی تا حالا پیش نیومده برای تمیز کردنشم با رب گوجه میشورم مثل طلا برق میزنه کلی حال میکنم
یه سماور برقیهم دارم گاهی اوقات مثل ماه رمضون که مهمون زیاد دارم استفاده میکنم کلا برقی بهتره تا گازی خطرش کمتره

مرسی از همتون که جوابمو دادین
ذغالی ذغالش همین ذغالای سوپری مثل قلیون و باربکیو دیگه اره ؟ سیاه نمیکنه سماور سیاه نمیشه ؟ میدونین سماورش سفیده یا زرد ؟
من چند مدلشو دیدم زرد - سفید و زردو سفید - از دورنگ خیلی بیشتر خوشم اومد
یکی از فروشندهها میگفت زردش قابل استفاده نیست و فقط دکوری و دیگری نه . والا این فروشندهها هرکدوم براساس منافعشون حرف میزنن. پس براساس تجربههای شما زردش قابل استفاده هم هست؟

پاری جون مال شماهم ذغالیه ؟
خیلی برام مهمه بدونم اوناییکه زرده قابل استفاده هست؟ کار اصفهان بهتره یا شیراز ؟ کلا چه مارکی؟ کدوم رنگش نمیره ؟
نرگس جون با رب گوجه ؟ چه جالب؟
الهام جون شوهرت از کجا خریده بود من 3-4 ماه پیش از نزدیکی مجلس پرسیدم حدود 350 تا 400 بود یعنی خیلی گرون شده نه؟ واییییییییییییییییی
اگه میخوای بخری زغالی هم شیکتره هم اگه استفاده کنی چایی توش عالیه
البته زغالی فک کنم فقط زردش هست من تو مولوی خریدم روسی هستش
من فکر کنم شما از این سماورا منظورتونه که خیلی برق میزنن و با قوری و پارچ و اینا هستش
درسته؟
2706