2410
2553
عنوان

گرسنگی و ضعف شدید در دوران بارداری حالم خیلی خرابه بچه ها کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 209038 بازدید | 96 پست
سلام مامانای عزیز .من هم هفته 8 هستم حالت تهوع داشتم اما الان بهتر شده از غذای خاصی بدم نمیاد اما یکدفعه خیلی ضعف میکنم که انگار میخوام غش کنم .پس این قضیه عادی و نرماله ؟شما هم اینطوری هستید؟مشکلی نیست اگه مقاومت کنیم و چیزی نخوریم؟آخه من خیلی به وزنم حساس هستم!البته سلامتی نی نی مهمتره.اینکه حالت تهوع کم بشه موردی نداره؟!
این هایی که مارال جان گفتی و سایر بچه ها حال و روزگار من هم هست

از همه چی بدم میاد اون چیزی رو هم که به زور می خورم می رم توالت با حالت بدی بالا میارم ، معده که خالی می شه چنان ضعفی می گیرم که انگار معده ام داره تیکه پاره می شه با معده خالی می رم زرد آب بالا میارم
سرگیجه و افتادن فشار رو هم قلم می گیرم از افسردگی ها هم بگذریم در کل با این که 4 و نیم ماهم هم داره می گذره تغییری نکردم
دارم دق می کنم ولی نگران نباش می گن غذایی که ما می خوریم سهم خودمونه نه بچه چون اون از وجود ما تغذیه می کنه
حتی اگه همه غذایی رو که می خوریم بالا بیاریم
برای رفع تهوع هم دمیترون عالیه تمام این بلاهایی که سر من داره میاد به خاطر قطع کردن دمیترونه حالم خوب شد فکر کرده بودم ویارم تموم شده به خاطر همین قرصم رو قطع کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هفته 10 هستم وتهوع از همون هفته 4شروع شده ولی من بر عکس همه روزا تهوع کمتر وغذا میتونم بخورم اما همین که غروب میشه تو معدم غوغایی میشه وتهوع شدید که آخر شبم با اجازتون باید بالا بیارم وانقدر فشار به معده م ودل رودم میاد که از خودم فراموشم میشه دکتر میگه تا هفته 12 به بعد خوب میشی اما اگه نشم چی ؟شبها خیلی خیلی حالم بد میشه ترسم از اینه نکنه تا آخرش این حالو داشته باشم دیگه امانمو بریده
عیدی خدای مهربونم 1 ساله شد شکرت
2720
مزون لباس کودک دخترک پسرک در سعادت اباد 09381554314

آپلود عکس کوچولوهای فارسی

ادرس تاپیک :http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=414333&PageNumber=2

نمونه کارها تو وبلاگ هست http://niiniicenter.blogfa.com/

تخفیف برای مادران باردار
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
2714
منم اینجوریم هر چی میخورم بازم ضعف دارم وقتی هم ضعف میگیرم تهوع هم میگیرم . هفته 13 هستم ولی یه وقتایی که دیگه خیلی حالم بده نون خالی کمکم میکنه
نگران منی به تو قرصه دلم ... تو کنار منی نمیترسه دلم
سلام.منم هفته 10 هستم.از هفته 4 هم تهوع دارم.وجالبه که هی شدیدتر میشه! اصلا احساس سیری ندارم.دائم گرسنمه.خیلی حس بدیه. روزی دوبار هم بالا میارم. دیگه دارم کلافه میشم دارم روزارو میشمارم که کی سه ماه تموم شه شاید خوب بشم.
2706