2410
2553
عنوان

بهترین رستوران و پیتزا فروشی اصفهان ؟(راهنمایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 68235 بازدید | 63 پست
واما مراکز تفریحی اصفهان
باغ گلها ...پل بزرگمهر
باغ پرندگان پارک ناژوان
بولینگ پردیس ..ابتدای خیابان صفه یدونه بولینگ دیگه هم هست نزدیک رستوران زاگرس
کارتینگ...همون ابتدای خیابان صفه (سه راه حکیم نظامی)
عمارت هشت بهشت پارک شهید رجایی...چهل ستون و میدان نقش جهان و ...رو هم که بلدی
کلیسای وانک خیابان نظر شرقی
کوه صفه
و..........
خانم سحر مامان آرین من ازاصفهان بهتون سلام میکنم امیدوارم بزودی برگردید ودیدارها تازه بشه بخصوص بازاینده رود همیشه زنده چون پرنده های مهاجرش اومدن وچهره شهربخصوص بااین بادوبارونای خوبی که داریم خیلی تمیزوشاد شده وآسمون گرفتمون آبی شده

راستی خانم روشا مراکزتفریحی باغ پروانه ها وپرندگان توی ناژوون خوبه پارک گلها پل بزرگمهر اگه با ماشین باشید چادگان وباغبهادران اطراف اصفهان تفریحیه موزه وچهلستون که نزدیک بهمند نمایشگاه سوغاتی پل شهرستان میزارن

شهربازی پارک بادی هم توی باغ غدیر هست هم توی ناژون البته توی ناژون بهتره ......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
با اجازه کرانه جان
آرام جون تا چادگان از اصفهان تقریبا 2 ساعت راهه ..اونجا یکسری ویلا هم داره که اگه بتونی از اصفهان ویلا اجاره کنی خیلی توپه ...سد زاینده رود اونجاست
فکر کنم واسه رزو ویلاها باید به آژانسهای هواپیمایی سر بزنی یا توریستی

باغ بهادران که کرانه عزیز گفت تقریبا تا اصفهان یکساعت راهه که منظره زیبایی از زاینده رود داره
2714
آرام جان نیکی جون جوابتونو داد
برای باغبهادران باید یه اتوبان ذوب آهن داریم مستقیم بگیری بری تا به زرین شهربرسی مسیر دوقسمتی میشه شما میری برای باغبهادران تقریبا 1 ساعته بسته به ماشین وترافیک راه داره البته ویلا هم داره بسته به میلت میتونی صبح بری تاعصر برگردی

چادگان هم ویلا داره من خودم همیشه صبح رفتم عصر برگشتم چون همسرم یه کارشبم داره نمیتونه شب بمونه اونم نسبت به اصفهان هواش سردتره شبم اگه خواستی بمونی باید ویلا بگیری بازم بسته به ترافیک راه بخصوص عصرهای جمعه وروزهای تعطیلی که خیلی زیاده 2 ساعتی طول میکشه
بازخوانسار وگلپایگون و ابیانه هم اطراف اصفهان جاهای دیدنی دارن البته اوناهم نسبتا دورن

خانم پریزاد بریونی اعظم توی خیابون مسجد سید ویه شعبه هم توی خیابون کما ل اسماعیل زده کنارپمپ بنزین ولی من خودم بختیاری توی خیابون فروغی روبروی بانک صادراتو بیشتردوست داشتم البته بریونی شاد اول خیابون طالقانی که ازتوی چهارباغ عباسی بری خوبه بریونی نقش جهان اول خیابون سید علی خان خوبه بازم ازچهارباغ عباسی بریونی بیشه توی پارک هم هی بدک نیست
2706