2733
2739
3هفته است که خونریزی دارم زیاد نبود ولی الان یه جورایی زیاده تشخیص دکترم زخم گردنه رحم بود میگه بخاطر زخم خونریری دارم ولی الان 2ساعت خون شفاف ازم میاد چیکار کنم شوشو میگه هیچی نیست
اگر خداوند فقط و فقط تکه‌ای زندگی در دستان من میگذارد?به هر کودکی دو بال هدیه می دادم?رهایشان می کردم تا خود بال گشودن و پرواز را بیاموزند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
آخه از بس تو این سه هفته دکتر رفتیمو گفتن نی نی خوبه که شوشو میگه هیچی نیست
اگر خداوند فقط و فقط تکه‌ای زندگی در دستان من میگذارد?به هر کودکی دو بال هدیه می دادم?رهایشان می کردم تا خود بال گشودن و پرواز را بیاموزند.
2740
مادر خانمی شما نی نی داری هفته 22+2
من هفته 37 هستم هفته دیگه زایمانمه ولی توی این 9 ماه یه بارم نه خون دیدم نه لک نه آبریزش خدار و شکر مشکلی نداشتم تو هم استرسی نشو ولی سرسری هم نگذر و حتما پی گیری کن تا مشکلت حل بشه ...اصلا طبیعی نیست که خونریزی داشته باشی
شاعر میگه : بنی آدم اعضای یکدیگرند،
اما مشخص نکرده که مثلا من دقیقا جیگر کی هستم !!!
2706