2737
2734

سلام خانمای گل.من تازه سونو آنومالی رفتم. خدا بهم یه دختر گل دیگه داده. دوست داشتم خدا بهم پسر بده ولی خب قسمت نبود دیگه . چقدر حرف بقیه آدمو آزار میده.تا میفهمن بدون اینکه بخوای شروع میکنن به نظر دادن و دلداری دادن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی.
مهاتماگاندی

دلداری چرا 

دوتا دختر سالم  آرزو منه 

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها باید هم جنس باشن چون بعدا میشن رقیق هم و باهم درد دل میکنن اتاقشون هم میشه یکی کرد

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏

عزیزم.منم باردارم و دومی. کوچولومم پسر به منم از این حرف ها میزنن و ناراحت میکنن پس فکر نکن.دختر و پسر فرق داره کلا مردم حرف میزنن

خدایا کمکم کن تا عاشقانه ترین نگاه ها را در چشمش بریزم.
2740

حتما مثل یه بنده خدایی هی گفتی پسر میخوام حالا دختر شده فکر میکنن باید دلداریت بدن

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂

حالا شاید اگه دو تا پسر بود یکم جای دلسوزی داشت چون زحمت مادر بیشتره ولی واسه دو تا دختر هرکی چیزی بگه مطمئنا از حسودی داشته منفجر میشده!!!

پانداتون رو در راه رسیدن به سلطنت قطع دسترسی کردن!!!!  
متنفرم از این طرز فکر  آخه چرا دلداری  مگه دختر هدیه خدا نیس؟

دقیقا منم همینو میگم کاش همه اینو میفهمیدن

پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی.
مهاتماگاندی
2706