2410
2553
عنوان

واکسن کزاز در بارداری!

| مشاهده متن کامل بحث + 101675 بازدید | 30 پست
فکر کنم بستگی به شهر یا سال تحصیلی یه کم متفاوته چون به بعضیها سوم راهنمایی و به بعضیها اول دبیرستان توی مدرسه این واکسن رو میزدن....
بعدشم که منم دقیقا" سال 85 که عقد کردم موقع آزمایش خون بهم واکسن کزاز هم زدن....
فکر نکنم تا ده سال بعد یعنی سال 95 نیازی به تکرارش باشه....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مطمننا این چیزی که مینویسم هیچ کمکی به صاحب تاپیک نمیکنه اما مینویسم برای کسایی که مثل خودم درگیر این موضوع هستن من خیلی مردد بودم که ده سال پیش واکسن زدم یا نه سال پیش ...به مرکز بهداشت رفتم و گفت خانومای بارداری که پنج سال قبل بارداری دوزی از این واکسن رو دریافت نکردن باید تو باردتری بزنن...من هفته سی واکسن زدم ولی بهترینش هفته ۲۸
سلام منم هفته 17هستم و دکترم گفت 2 هفته دیگه برو بزن. من بارداری دومم هست و چون بیشتر از 10 سال از واکسنم گذشته باید یادآوری بزنم. اما منم تو نت خوندم هفته 28 باید زد. صبر میکنم تا اون موقع اینو نوشتم برای کسایی که مثل من تازه تاپیک را دیدن خخخخخخ
2714

ممنونم از استارتر دکترم بهم گفت برو بهداری بزن منم رفتم پرونده تشکیل بدم اول واکسن زد بعد پرونده تشکیل داد وقتی فهمید ۲۵هفته و یک روزم میگع زود زدی

واسه سلامتی همه نی نی ها صلوات خدایا دامن همه اونایی ک نینی میخوان ایشالله سبز بشه بلند بگو امین💖💖💖💖

سلام

من پنج ماه ونیمم شده امروز.چون ام اس دارم رفت و آمدم سخته.دکتر گفته تو بیشتر برو بهداشت که نزدیک خونتونه.از بهداشت هم امروز زنگ زدن گفتن بیا در مورد واکسن حرف بزنیم

حالا من اصلا یادم نیسن کی زدم ماه چند باید بزنم؟بعد کزاز ودیفتری یه چیزه؟و آیا واکسن هزینه داره؟

مطمننا این چیزی که مینویسم هیچ کمکی به صاحب تاپیک نمیکنه اما مینویسم برای کسایی که مثل خودم درگیر ای ...

یعنی اینکه من شش ساله پیش واکسن زدم سر باراریه اولم الان بچه دوممو باردارم هشت ماهشه نزنم . دکترم یه بار ک بهش گفتم چیزی نگفت . خیلی نگرانم 

2706